Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Modne ubrania uszyj je sam
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Sro 29 Lis 2017, 12:10    Temat postu: Modne ubrania uszyj je sam Odpowiedz z cytatem

Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam http://betreuerin.com.pl gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.

Ostatnio zmieniony przez natkawal76 dnia Wto 18 Wrz 2018, 16:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EwaS
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że samodzielne szycie ubrań to bardzo dobry pomysł. Sama niestety nie umiem szyć, ale mam już swoją maszyną i planuję w najbliższym czasie rozpocząć naukę szycia. uśmiech
_________________
farba olejna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 26 Sty 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez lubię szyć na maszynie i od czasu do czasu uszyję coś sobie i moim dzieciom. Jeśli chodzi o wybór tkanin to zaopatruję się w http://tkaninki.com/ gdzie mają duży wybór i ciekawe wzory. Warto u nich zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kocilower
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takich zdolności, zdecydowanie wolę kupować. Na razie kupuje tutaj i jestem zadowolona. Mam nadzieje że może kiedyś się odważę i spróbuje zrobić coś sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 29 Cze 2020, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dla mnie tak samo, szycie takich ubrań to jeszcze za bardzo zaawansowana sprawa. ;D Ale za to staram się szyć różne poszewki na jaśki, kołdrę itp. i całkiem nieźle mi to idzie. W sklepie http://www.babydecoart.pl/ zamawiam bardzo fajne tkaniny o przeróżnych wzorach, które także dzieciom się podobają. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włąśnie się zastanawiam czy ktoś z was orientuje się jak spisuje się podczas samodzielnego szycia takie coś jak żakard dzianina? Może ktoś z was szył z tego typu materiału już wcześniej i może mi udzielić na ten temat jakiś porad?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skye.skiles
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szycie jest bardzo ciekawym zajęciem, to fajny sposób na posiadanie oryginalnych ubrań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2020, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrania faktycznie bardzo często można sobie uszyć uśmiech ale bielizny się nie uda. Dlatego ja kupuje na https://lovita.pl/collections/komplety-bielizny - mają przepiękne i bardzo dobre jakościowo komplety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie znam się na szyciu tak dobrze, jak moja babcia, ale coś tam w życiu już sobie zrobiłam. I dzięki temu jestem z siebie dumna. Wydaje mi się także, że mam dodatkowe umiejętności. I w zasadzie tylko nie nauczyłam się działać z plecakami, choć już tutaj http://www.dkal.pl/ mogłam zamówić odpowiednie wyroby kaletnicze. To mi po prostu nie idzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja babcia też szyła. Żałuję, że wtedy nie chciałam się od niej uczyć. Dziś byłoby jak znalazł. Mam sąsiadkę, która większość rzeczy szyje sobie sama, kupując dzianiny i tkaniny w sklepie Efabrics https://efabrics.pl/ Wychodzi ją to o niebo taniej. Sklep przykłada się co do realizacji zamówień, to samo jeśli chodzi o koszt wysyłki, jest minimalny. Tkaniny można tu dostać w wysokiej jakości za naprawdę przystępne pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group