Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomóżcie- dolegliwości zdrowotne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lidka1986
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 325
Skąd: Jarocin

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 10:27    Temat postu: pomóżcie- dolegliwości zdrowotne Odpowiedz z cytatem

prosze o pomoc...... od dwóch tygodni czuje kłucie lub ból w brzuchu, towarzyszą mi nudności..... byłam u lekarza i mówi że może to jakieś zapalenie.... byłam na usg i nic nie wykazało....wczoraj wieczorem zwymiotowałam i dzis mi lepiej... brzuch nie boli ale mdli mnie..... myśle że może to ciąza, nerwica.... ktoś miał podobne objawy? prosze o porady... rak zolądka wystepuje powyzej 40 roku życia i bardzo żadko poniżej wiec to wykluczam........ lekarz też powiedział że na raka to nie wyglądam....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrób test i idz do lekarza moze to wrzody zoładka,
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo usg żołądka
http://www.knall.uk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misolus
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 26 Gru 2018, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o problemy z wrzodami, to polecam spojrzeć na te porady w tym zakresie http://www.wzjgforum.pl/filmy/ uśmiech Myślę, że z całą pewnością będą pomocne uśmiech
_________________
Sztuka jest wieczną wiosną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bólu w brzuchu nie ma co bagatelizować i uważam, ze najlepiej będzie jeśli jak najszybciej udasz się na profesjonalne badanie usg jamy brzusznej kraków. Uważam, że tylko wtedy poznasz przyczyne tego bólu i będziesz w stanie ją wyeliminować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ned1
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od dwóch tygodni strasznie brzuch boli i do tego głowa. Nawet dochodzi do sytuacji, że ledwo potrafię się pochylić. Czy ktoś mi może pomóc? Czego są to oznaki, co to mogą być za dolegliwości?
_________________
nerwica seksualna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 27 Lip 2019, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy problemach zdrowotnych nie pozostaje nic innego jak po prostu zdecydować się na pójście do lekarza. Tacy specjaliści dobrze wam pomogą w przeróżnych przypadkach. Zobaczcie sobie tu ofertę od centrum medycznego http://inmedico.pl Znajdziecie tu między innymi podologa, ortopedę, chirurga dziecięcego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problemy zdrowotne to myślę że musisz zaufać domowym sposobom. Mnie już one nie raz pomogły, ostatnio też na infekcje związaną z gardłem https://tantumverde.pl/blog/jak-leczyc-zapalenie-tchawicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety wrzody zoladka to powazna sprawa Przyznam szczerze ze odkad moja babcia przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu (niedaleko Inowroclawia) to znacznie sie jej polepszylo. W domu nie miala cos apetytu i ogolnie ma bardzo wrazliwy zoladek - wszystko wskazywalo na wrzody zoladka wlasnie. Najwyrazniej w tym miejscu wiedzieli jak rozwiazac ten problem - babcia odzyla i wyglada teraz znacznie lepiej. Dobrze ze sa takie miejsca jak ten dom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze idę do lekarza jak mi coś dolega
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group