Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oryginalne Zaproszenia Ślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w okresie świątecznych promocji i rabatów spokojnie możemy znaleźć ładne, ciekawe zaproszenia w niższej cenie, wystarczy tylko poszukać i oczywiście zamówić online uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko zaproszenia można znaleźć, ale też kartki świąteczne dla firm Very Happy np. takie http://www.probitus.pl/kartki-swiateczne-dla-firm-c-61.html. Wyglądają naprawdę fajnie i myślę, że warto zrobić taki prezent swoim klientom, to miłe i budujące uśmiech
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, to samo dotyczy biżuterii- warto polować na rabaty i noworoczne promocje kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lodzianka09
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 9

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 18:56    Temat postu: Zaproszenia ręcznie robione Odpowiedz z cytatem

Wiem jak trudno wybrać i się zdecydować więc podesle sprawdzoną juz w naszej rodzinie firme co robi ręczni robione zaproszenia i ślubne i na chrzciny i inne uroczystści. Oryginalne, świetnie wykonane, z drobiazgowością na bardzo porzadnym papierze, zresztą papier i koperty można sobie samemu u nich wybrać , można tez próbki zamówić i spersonalizować oczywiscie . Firma ma wdzięczną nazw Biały Kot uśmiech Polecam szczerze https://bialykot.com.pl/
_________________
Zakochana......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Piasta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 7 Lut 2018, 19:23    Temat postu: Polecam! Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do odwiedzenia strony:
www.pracownianiezwykla.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Pią 9 Lut 2018, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe zaproszenia znalazłam na stronie http://www.wesele.com.pl/firmy-slubne/zaproszenia-slubne. Jest w czym wybierać. uśmiech Znajdziesz tam też inne przydatne kategorie i mnóstwo inspiracji, które przydadzą się na etapie organizowania wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eufemia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda firma która ma w swojej ofercie zaproszenia ślubne(warto zobaczyć ofertę->http://www.bialaoficyna.pl/) ma zazwyczaj wiele wzorów więc każdy kto szuka takich zaproszeń znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
_________________
zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
śnieżka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wymyśliłam proste zaproszenia ślubne na papierze perłowym <3
http://www.kserkop.com/pl--drukarnia-zaproszenia-1479 są śliczne, takie delikatne, tylko pod światło się trochę mienią. Ale podobają mi się też matowe, takie „surowe”, tylko one bardziej pasują do stylu rustykalnego, a my idziemy w klasykę – ja chcę elegancką zastawę, kokardki, złote balony, bo zawsze mi się marzyło tak „księżniczkowato” Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 14 Mar 2018, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane jeśli chcecie mieć naprawdę oryginalne zaproszenia slubne to najlepiej jak zaprojektujecie sobie je same. Nie jest to takie trudne. W sieci jest wiele kreatorów.

Na przykłąd dobry kreator jest na tej stronie, na której sama projektowałam zaproszenia ślubne:
https://www.openprint.pl/

W sieci jest również bardzo wiele wzorów , którymi możecie się zainspirować. Te są piękne:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Mar 2018, 21:27    Temat postu: Zaproszenia Odpowiedz z cytatem

Hej, mam nadzieję że otrzymam tutaj odpowiedź. Mam straszny mętlik w głowie... Dostałam dzisiaj próbki zaproszeń które szczerze mówiąc nie zachwyciły mnie aż tak bardzo. robione przez znajomą. Zmodyfikowalam projekt zaproszenia które nieco odbiega od otrzymanego próbnika. Byłam bardzo z niego zadowolona do czasu gdy po rozmowie z PM usłyszałam że on nie chce żadnych zmian mimo że ich nie widzial bo nie ma go na miejscu.Zadreczam się myślami czy to była dobra decyzja z tymi zmianami. Jak uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group