Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Koszt pierścionka zaręczynowego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Nie 22 Paź 2017, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nigdy nie spytała o cene bo nie jest to dla mnie najważniejsze. Ja dostałam pierścionek zaręczynowy z szafirem, wiem że z Kruka bo pokazywałam kiedyś chłopakowi jakie mi sie podobają na https://wkruk.pl/zareczyny uśmiech i zapamiętał. Ale najważniesze są intencje a nie cena laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex18
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od funduszy jakie posiada narzeczony uśmiech. Dla mnie kwota w ogóle się nie liczy. Chodzi o symbol.
_________________
życie nie dzieli się po prostu na rzeczy ponure i wesołe. Pośrodku jest pośrednia strefa cienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1jazda
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alex18 napisał:
To zależy od funduszy jakie posiada narzeczony uśmiech. Dla mnie kwota w ogóle się nie liczy. Chodzi o symbol.


Bardzo fajne podejście, moje koleżanki mówią tylko że niby pierscionek to zaczyna się od 1500 zł w górę... dla mnie to śmieszne.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I słusznie, ponieważ nie ma żadnej zasady co do tego, że pierścionek powinien kosztować akurat od 1500zł wzwyż, kompletnie tym się nie sugerujmy. Można wybrać zarówno tańszy jak i piękny pierścionek, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slubnamanagerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena, cena wykrzyknik Czy to ważne? Tzn. może dla kogoś to najważniejsze, ale nie zaręczałabym się z kobietą, która liczy wartość rynkową pierścionka zamiast się nim cieszyć.

Jednak jeśli chodzi o cennik takich pierścionków to zależy ona od wielu czynników. Chociażby od sklepu jubilerskiego czy będzie to prywatny salon czy może sieciówka, od tego w jak dużym mieście szukamy. Wiadomo im mniejsza miejscowość tym ceny bardziej przystępne.

Kiedyś pomagałam, jako konsultantka ślubna, klientowi szukać pierścionka zaręczynowego do 25 tysięcy zł, nie chciał zejść niżej niż 20 tysięcy zł. Udało się chociaż nie było to łatwe, podobnie jak znaleźć pierścionek do 300 zł. Ale i to drugie wyzwanie zostało spełnione. W swojej pracy spotykam się z różnymi przypadkami i każdemu pomagam, bo nie ma sytuacji bez wyjścia.

Ale moją najważniejszą radą jest to, żeby pierścionek zaręczynowy był symbolicznie piękny. Nie musi być złoty, nie musi mieć diamentów. Liczy się po co go kupujecie. A jeśli chodzi o cenę to najtańsze, srebrne pierścionki można dostać już za 200 zł. W przedziale 1500 -1700 można kupić już złote pierścionki z cyrkoniami (nie mylić z diamentami).
_________________
Martyna Jastrzębska-Miętek - śluby to całe moje życie i pasja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pią 6 Kwi 2018, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma znaczenia cena uśmiech Wybierz taki od serca, który będzie Wam przypominał tą wspaniałą chwilę http://siudek.com.pl/pierscionki-zareczynowe-krakow/b_ytdm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jasmiwer
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc ludzie wykrzyknikwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hikerouo
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 12
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 18 Cze 2018, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierścionek kosztował 2,5 tys. Jest ładny, choć uważam że przy zarobkach mojego narzeczonego mógł zainwestować trochę więcej uśmiech Mój jest ze strony https://www.wec.com.pl/pol_m_Pierscionki-zareczynowe_Pierscionki-z-brylantami-169.html Obrączki planujemy również tam kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odnarodzin
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego ile się zarabia, np. słabo byłoby np. dostać pierścionek zaręczynowy za 4 tys., a potem przez kilka miesięcy sobie wszystkiego odmawiać, bo powiedzmy narzeczony dopiero zaczął pracować i zarabia 2 tys. Trzeba pamiętać, że zaręczyny służą w jakimś celu, lepiej kupić tańszy pierścionek i odłożyć na sale weselną uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justi26
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 20 Cze 2018, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że drogi nie zawsze znaczy ładny. Co prawda mój pierścionek nie zawiera żadnego diamenciku , ale dostałam go od najważniejszej osoby w moim życiu i to się liczy;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group