Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plastyka powiek górnych i dolnych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Nie 3 Gru 2017, 11:39    Temat postu: Plastyka powiek górnych i dolnych Odpowiedz z cytatem

Zakładam nowy wątek bo nie mogę znaleźć nic w historii... Niedługo czeka mnie zabieg jednoczesnej korekty powiek dolnych i górnych. Czy jest wsrod forumowiczow ktokolwiek, kto poddał się takiemu zabiegowi? Interesuje mnie szczegolnie jak szybko wrocil do normalnego funkcjonowania? Wyobrażam sobie, ze oko bedzie spuchniete jak bania - czy konieczna byla przez pierwsze dodby pomoc drugiej osoby? Mieszkam sama i nie wiem czy nie poprosic kogos, zeby na 2-3 dni po operacji przyjechal mi pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 6 Gru 2017, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to zabieg do najpoważniejszych nie należy i jeszcze tego samego dnia wychodzisz do domu. Tak jest przynajmniej napisane na stronie tej kliniki z Krakowa:
http://chirurgplastyczny-krakow.pl/plastyka-powiek

Pomoc drugiej osoby oczywiście nie zaszkodzi, tak więc jeśli masz kogoś kto Ci pomoże to jak najbardziej możesz poprosić. Jest to jednak zabieg i na pewno będziesz odczuwała pewien dyskomfort. Fizyczny i psychiczny

Napisz kochana jak bedziesz się czuła po zabiegu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz fajnie opisane info o tym zabiegu http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-plastyczna/korekta-powiek-gornych-i-dolnych/ Z tego co opowiadala mi kiedys ciotka to to praktycznie bezbolesne i naprawde nie masz sie co martwic o jakiekolwiek powiklania czy konieczna pomoc drugiej osoby. Spokojnie dasz rade sama. Zabieg z tego co pisza w bieńkowskiego jest bardzo szybki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 1 Mar 2018, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to dobra lekarka jest w Łodzi, doktor Żukowska i ona robi takie zabiegi, poczytaj sobie - http://plastyczna.med.pl/plastyka-powiek/ może warto się zapisać na konsultacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amandek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 6 Mar 2018, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przed ślubem chcesz sobie poprawiać coś na twarzy to tylko ultra dźwiękami bo inne zabiegi mogą się skończyć efektami ubocznymi. Mogę polecić Ci zabieg liftujący twarz http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do prawidłowego wyboru kliniki estetycznej wykorzystaj portal https://klinikiurody.com.pl/ - to jedna z największych polskich porównywarek klinik urody, więc warto wziąć go pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
faizanmazhar00
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2022
Posty: 9

PostWysłany: Pon 31 Sty 2022, 8:10    Temat postu: Re: Plastyka powiek górnych i dolnych Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Zakładam nowy wątek bo nie mogę znaleźć nic w historii... Niedługo czeka mnie zabieg jednoczesnej korekty powiek dolnych i górnych. Czy jest wsrod forumowiczow ktokolwiek, kto poddał się takiemu zabiegowi? Interesuje mnie szczegolnie jak szybko wrocil do normalnego funkcjonowania? Wyobrażam sobie, ze oko bedzie spuchniete jak bania - czy konieczna byla przez pierwsze dodby pomoc drugiej osoby? Mieszkam sama i nie wiem czy nie poprosic kogos, zeby na 2-3 dni po operacji przyjechal mi pomoc...

okay
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu siostra miała właśnie plastyke powiek u dr Doroty Żukowskiej w łódzkiej klinice Dermed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group