Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki do granatwego garnituru
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryk1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Wrz 2017, 18:04    Temat postu: Dodatki do granatwego garnituru Odpowiedz z cytatem

Hej. Do mojego ślubu jeszcze daleko, ale okazyjnie kupiłem dobry garnitur. Jest on w kolorze ciemnego granatu i zastanawiam się jakiego koloru dodatki? Buty na pewno brązowe, raczej skórzane, koszula biała.

I teraz najważniejsze, krawat czy muszka? Nigdy muszki nie nosiłem i raczej czułbym się lepiej w krawacie. Jeśli krawat to jaki kolor? Inny odcień granatu, czy brązowy?

Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pon 27 Lis 2017, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, koszula na bank biała, tutaj znajdziesz eleganckie fasony https://modini.pl/33-biale-koszule-meskie . Buty skórzane, czarne i ja bym obstawiała jednak krawat. Tym bardziej, że lepiej się w nim czujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 16

PostWysłany: Czw 17 Maj 2018, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krawat jakiś ciemny, chyba, że lubisz coś kontrastowego, co zgra się fajnie z białą koszulą. Muszki na ślub jakoś średnio mi podchodzą, nie wiedzieć czemu. A poszetki masz wybrane, zarówno do garnituru zasadniczego i zapasowego? Ja zamawiałem stąd: https://www.dignito.pl/pol_m_Poszetki-183.html i byłem bardzo zadowolony - dotarły szybko i były dokładnie takie jak na zdjęciach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 10:52    Temat postu: Re: Dodatki do granatwego garnituru Odpowiedz z cytatem

Patryk1991 napisał:
Hej. Do mojego ślubu jeszcze daleko, ale okazyjnie kupiłem dobry garnitur. Jest on w kolorze ciemnego granatu i zastanawiam się jakiego koloru dodatki? Buty na pewno brązowe, raczej skórzane, koszula biała.

I teraz najważniejsze, krawat czy muszka? Nigdy muszki nie nosiłem i raczej czułbym się lepiej w krawacie. Jeśli krawat to jaki kolor? Inny odcień granatu, czy brązowy?

Pozdrawiam uśmiech


Zdecydowanie muszka. W ostatnim czasie jest o wiele modniejsza od krawatu. I wydaje mi sie jednak ze bardziej elegancko się w niej wyglada.

Koszulę proponuje białą.

Buty lepiej ciemno brązowe, jednocześnie eleganckie, jak te brogsy
https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-brogsy

Będą pasowały oczywiście również i na inne okazje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Lip 2018, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o spinkach do garnituru już myślałeś? Jeśli nie to polecam się zastanowić. Możesz zamówić dla siebie na przykład spinki z inicjałami: https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-z-inicjalami. takich na pewno nie będzie miał żaden kolega uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 21

PostWysłany: Pon 13 Sie 2018, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że buty w kolorze brązowym to dobry wybór w przypadku takiego garnituru w sklepie Deichmanna tam masz spory wybór tego typu obuwia. Jako że ceny sa atrakcyjne a wysyłka darmowa to moim zdaniem najlepszy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
o-krysia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Oprócz tego, że uważam, że dodatki mógłbyś mieć brązowe (buty+mucha), zaraz po spinkach Twoim dodatkiem powinien być jakiś piękny zegarek oczko elegancki, najlepiej na bransolecie, pasujący do całości (a nie jak mój narzeczony casio pro trek sobie wymyślił, masakra)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 2 Lut 2019, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz często faceci stawiają na bardzo oryginalne dodatki do garnituru. Tu można postawić na kolorowe skarpetki, poszetkę, krawat, muchę. Mi to jednak podoba sie klasyka i wszystko w stonowanych kolorach. Z takich dodatków to własnie fajnie postawić na elegancki zegarek. Te od Casio z linii Edifice https://www.czaszegarkow.pl/casio-edifice-c-927_930.html fajnie się sprawdzą. W sam raz do każdej eleganckiej stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnych butów, które będą pasowały do garnituru. Na szczęście mamy już dostęp do rodzimego obuwia takich marek jak Shoes Stylers. Mamy do wyboru czarne wiedenki i brazowe brougue. Przy czym obuwie to w całości powstaje u nas w kraju, pięknie się prezentuje, a do tego jest dostępne w rozsądnej cenie.
Jak Wam się podobają? uśmiech
http://www.shoesstylers.com
To idealna opcja dla mężczyzn o szerokiej stopie:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz krawat czy muszkę ? Bo mój narzeczony zastanawia się co wybrać. Ja znowu chciałam by kupił też sobie ładne spinki do mankietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group