Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy warto zdecydować się na psychoterapię online?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 7:18    Temat postu: Czy warto zdecydować się na psychoterapię online? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie - potrzebuję pomocy specjalisty, ale wolałbym uniknąć fizycznej wizyty w gabinecie. Czy skorzystanie z usługi https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ jest dobrym pomysłem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 18 Lis 2017, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że lepiej na taką niz na żadną, ale przemyśl to na spokojnie jeszcze. Jest taka stronka https://szukamterapeuty.pl/ na której można specjalistów w swoim mieście wyszukać. Taka terapia face to face wiadomo daje lepsze efekty, może jednak się przekonasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crafik22
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest zbyt poważny temat żeby radzić sobie z nim przez internet.
_________________
Skup aut Kraków opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceks5
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 24 Lis 2017, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jakie kwalifikacje ma osoba podejmująca się przeprowadzenia psychoterapii on-line. Warto też sprawdzić, czy taka osoba jest również zarejestrowana w PTP.
_________________
Niecodzienne pomysły na prezent dla męża. Zobacz to!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Sro 29 Maj 2019, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym zastanawiałam, ale ostatecznie wybrałam zwyczajny gabinet. Cieszę się że się przełamałam i Tobie też polecam, tak na prawdę to nic strasznego, psycholog kraków potrafi rozmawiać z ludźmi w taki sposób, że zapominasz o skrępowaniu. Jeśli jesteś z okolic to szczerze polecam Ci to miejsce http://psychoterapiawieliczka.naszaporadnia.com/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kontakt z żywym człowiekiem jest dużo lepszą opcją niż psychoterapia online. Zapoznaj się z ofertą poznańskiego ośrodka Pomarańczowe Ja: http://www.terapiapoznan.pl/. Tam na pewno Ci pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zgooda
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolałam porozmawiać z kimś w twarz, jest to na pewno bardziej szczera rozmowa niż online. Udałam się do psychologa na terapię wraz z mężem.
_________________
terapia małżeńska Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Nie 16 Cze 2019, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli psychoterapia ma dotyczyć walki z uzależnieniem to lepiej będzie wybrać Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Ponieważ w takim miejscu jesteś odizolowany od czynnika uzależniającego i na pewno łatwiej Ci będzie zerwać z nałogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że o wiele lepsza jest tradycyjna psychoterapia. jeśli jesteś ze Szczecina lub okolic, polecam Ci udać się tutaj http://www.relacjaszczecin.pl/oferta/porada-i-konsultacja/ na wizyte w celu uzyskania porady i konsultacji. Pracują tu bardzo doświadczeni lekarze, którzy na pewno będa w stanie Ci pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nic nie zastąpi spojrzenia ze zrozumieniem, jakie potrafi dać psychoterapeuta kraków na żywo... Na Twoim miejscu poszukałabym jednak kogoś, kto fizycznie będzie przy Tobie podczas terapii.
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group