Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

uwaga na wyroby firmy YES
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wisiorek to co innego niż pierścionek,tutaj nie porównywałbym tych dwóch rzeczy. A jak to pierścionek po zmniejszeniu pękł? Napisz więcej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dwarf
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 29

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ART. DECO JUBILER napisał:
Ale wisiorek to co innego niż pierścionek,tutaj nie porównywałbym tych dwóch rzeczy. A jak to pierścionek po zmniejszeniu pękł? Napisz więcej szczegółów.


Po prostu pękł. Tak jakby "od spodu", w sensie po przeciwnej stronie niż jest kamień. Mówiła, że miała go na palcu, prowadziła samochód i nagle poczuła, że pierścionek jest luźniejszy- okazało się, że właśnie wtedy pękł. Ale na szczęście przyjęli reklamację.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 22 Lut 2012, 18:23    Temat postu: Re: uwaga na wyroby firmy YES Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
jaceksiwko napisał:
fusieja napisał:
Post ten ma na celu pokazanie jak może się skończyć zakup w tej sieci, ja przeszłam to na własnej skórze i może są osoby które dzięki mojej wypowiedzi unikną wielu kłopotów, ja niestety nie miałam tyle szczęścia...


Biżuterię to faktycznie lepiej kupować w sklepie niż przez internet. uśmiech

Na pewno przeczytałeś o czym jest post, który zacytowałeś? język

Może chodzi o "sieć"? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sklep-Jubilerski
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 155

PostWysłany: Czw 1 Mar 2012, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pierścionek pękł od dołu,to faktycznie należało go reklamować,ponieważ prawdopodobnie był wadliwy. Dobrze,ze reklamacja została uwzględniona. Tym sposobem firma zachowała twarz i wyszła z tego cało.
_________________
www.sklepjubilerski.com - pierścionki zaręczynowe, obrączki, biżuteria. Dla forumowiczów ciekawe promocje i upusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lalcia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 10 Mar 2012, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ukochany kupił mi pierścionek z YES, jedno oczko w koronie. Wcześniej dużo czytał o kamieniach i wszystkim i właśnie oczko w koronie jest najbezpieczniejsze,żeby kamień nie wypadł. Jestem idealnie zadowolona, nic się z nim nie dzieje i jest idealnie piękny. Ok- napewno jest drożej niz w innych sieciówkach, ale moja znajoma dostała pierścionek z "białego złota z brylantami" z Apartu, od środka zaczął jej żółknąć, poszła z reklamacją i dowiedziała się, że jest on "pozałacany a nie złoty, ale ona oczywiście ma dożywotnią gwarancję na ponowne bezpłątne pozłacanie".. ale co z tego, skoro co pół roku musi go pozłacać? Inna koleżanka dostała pierścionek bez brylantów, tylko sam złoty- z żółtego złota i zaczął jej zielenieć... też z apartu i też ta sama historia o pozłacaniu zamiast ze złota...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nieciekawa sytuacja. Ale nie jest powiedziane, że z każdym pierścionkiem tak będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emila2295
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 5 lat mam pierścionek z firmy YES. Wygląda bardzo podobnie, jak opisała autorka, był dodatkowo zmniejszany. Nic się z nim nie dzieje, nawet nie jest porysowany, wewnętrzny kamień siedzi jak przyspawany Very Happy wygląda na to, że firma wzięła sobie do serca skargi na swój temat i podniosła jakość produktów. Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo pierścionek jest przepiękny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 22 Lis 2017, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię Kruka uśmiech Nawet pierścionek zaręczynowy z szafirem mam z Kruka - https://wkruk.pl/zareczyny śliczną mają biżuterię. Do tego bardzo porządną, nie ma co się martwić o jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1jazda
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasix86 napisał:
Ja bardzo lubię Kruka uśmiech Nawet pierścionek zaręczynowy z szafirem mam z Kruka - https://wkruk.pl/zareczyny śliczną mają biżuterię. Do tego bardzo porządną, nie ma co się martwić o jakość


Kruk to faktycznie fantastyczna firma.
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyAmaltea
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 2:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego moim zdaniem lepiej udać się do zwykłego złotnika, jubilera który stawia na jakość. Takie wielkie molochy jak yes są nastawione na ilość, a nie jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group