Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bokomerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 17

PostWysłany: Pon 3 Kwi 2017, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie taki grill byłby zbędny, nie przepadam za grillowanym jedzeniem. Za to zamierzam w najbliższym czasie kupić sobie zmywarkę. Na ceneo znalazłam taki ranking zmywarek: http://www.ceneo.pl/rankingi/ranking_zmywarek_do_zabudowy i nawet zastanawiam sie nad dwoma modelami, chociaż jeszcze ostatecznie się nie zdecydowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sob 15 Kwi 2017, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mase sprzętów i gadżetów kuchennych i niektóre na parwdę warto kupić bo ułatwiają znacznie prace w kuchni. Jeśli nie wiesz gdzie można takie kupić to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://mykitchen.pl/akcesoria-kuchenne bo mają ogromny wybór i dość dobre ceny. Myślę, że znajdziesz tam wszystko co najpotrzebniejsze w kuchni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mat-it52
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon 7 Sie 2017, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie mam prawie nic z takich sprzętów, jakoś mi nie było jeszcze po drodze z nimi, wiem że wszyscy zachwalają ale jakoś się nie mogę zebrać do zakupu. Nie będę ukrywać, że jest to jadnak spory wydatek taki malakser czy robot kupić. Widziałam tutaj promocje https://zrabatowani.pl/media-markt do Media na takie sprzęty, ale sama nie wiem czy będę z tego na codzień korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2017, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawych gadżetów kuchennych mogę polecić garnek próżniowySeverin Sous-Vide SV 2447! Potrawy z niego wychodzą genialne! Na dodatek odbywa się to wszystko bez tłuszczu więc są dietetyczne a przy tym nie tracą tyle wartości odżywczych i smaku. Jak tylko mam trochę więcej czasu to od razu po niego sięgam, bo mięsa jeszcze nigdy mi nie wychodzi tak delikatne jak po gotowaniu w tym urządzeniu. Polecam Wink
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ważną rolę w kuchni odgrywa okap, zwłaszcza gdy mamy otwartą kuchnię. Tutaj więcej o okapie znalazłam http://techfresh.pl/jaki-okap-wyspowy-wybrac-ranking-5-najlepszych-modeli/ artykuł napewno się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na to, że jestem kawoszem, nie wyobrażam sobie dnia bez filiżanki dobrze zaparzonej kawy. Słyszałem, że najsmaczniejsza jest kawa przyrządzana z kapsułek - czy to prawda? Zauważyłem, że niektóre ze sklepów internetowych, które zajmują się ich sprzedażą są w stanie oddać go za złotówkę, jeśli zdecydujemy się na zakup jednego z abonamentów. Na https://baristacaffe.pl/ za tą kwotę można na przykład kupić expres Nespresso lub Dolce Gusto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 15 Lis 2017, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, jako, że święta się zbliżają a mój ukochany już mi jojczy, że nie ma pomysłu na prezent dla mnie wpadłam właśnie na pomysł, czy ie podsunąć mu jakiegoś sprzętu kuchennego. Pamiętam jak za starych czasów miałam toster i uwielbiałam sobie go używać rano do kawy. I tak szukając trafiłam na taki fajny model https://www.al.to/p/148639-toster-philips-hd2628-20.html. Miałam do tej pory sporo sprzętów Philipsa i bardzo sobie je chwalę. Do tego bardzo ładnie wygląda. Myślcie, żeby podsunąć go partnerowi aby kupił mi go na święta? Może zmotywowałoby go do robienia mi śniadań do łóżka? Very Happy W ogóle korzystacie z takich tosterów?
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex18
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pią 17 Lis 2017, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Ja właśnie robię remont kuchni, która będzie urządzona w stylu skandynawskim... Czy Waszym zdaniem zlewozmywaki granitowe do takiej kuchni pasują?
_________________
życie nie dzieli się po prostu na rzeczy ponure i wesołe. Pośrodku jest pośrednia strefa cienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azuks
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto 5 Gru 2017, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... A jakieś specjalne przepisy na Święta Bożego Narodzenia jesteście w stanie doradzić? Ja się własnie zastanawiam nad czymś naprawdę unikalnym, a jednocześnie oddającym atmosferę świąteczną uśmiech Tutaj na przykład trafiłam na amerykańskie świąteczne naleśniki z Nutellą https://www.nutella.com/pl/pl/przepisy Co o nich sądzicie?
_________________
Otwórz serce. Nie jesteś więźniem. Jesteś ptakiem,który pragnie snów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naleśniki to niezbyt świąteczne danie. A przynajmniej nie w Polsce uśmiech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 19 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group