Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wykonanie makijażu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 18:40    Temat postu: Wykonanie makijażu Odpowiedz z cytatem

Kiedyś wydawało mi sie, że zrobienie makijażu jest takie proste. Jednak bardzo się myliłam,Wiele rzeczy chciałam zrobić lecz bez odpowiednich pędzli było to bardzo trudne. Znajoma powiedziała mi że musze kupić dobrej jakości pędzle do makijażu. W tej drogeri https://puderek.com....nshade-minerals, znalazłam fajne pędzle Sunshade Minerals . Pewnie się na nie zdecyduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, wiadomo, profesjonalnie wykonany makijaż ślubny to naprawdę bardzo ważna rzecz dla każdej panny młodej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asenath
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pon 23 Paź 2017, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Makijaż jest tak samo ważny jak suknia ślubna, dlatego warto skorzystać z usług zaufanej kosmetyczki uśmiech
_________________
autoklaw kosmetyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 29 Paź 2017, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam makijaż permanentny u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie. Wybrałam brwi bo mam dość rzadkie swoje i chciałam osiągnąć bardziej intensywny efekt. Bardzo fajnie to wygląda. A metoda Biotek jest tak delikatna, że prawie nic nie bolało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na ślubie fajnie w makijażu sprawdziły się doklejane rzęsy. Stylistka u której się malowałam akurat działała na Perhaeps i wyszedł bardzo fajny efekt. Oko miałam pięknie podkreślone a jednocześnie bardzo lekkie. Rzęsy się wygodnie nosiło i super się trzymały a ja nie musiałam się martwić o rozmazany tusz;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kama89
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Sro 15 Lis 2017, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o makijaż na ślub to na http://www.ezebra.pl/Jaki-makijaz-na-wesele-5-sprawdzonych-propozycji-blog-pol-1498744583.html jest kilka propozycji. A raczej rad jak taki makijaż zrobić. I nie jestem za tym aby w makijażu ślubnym wprowadzać coś czego się nie ,ma na co dzień. Załóżmy te rzęsy doczepianie wyglądają ślicznie, ale dziwnie na osobie, która nigdy ich nie nosiła. Moja znajoma na weselu doczepiła sobie rzęsy i powiem tak u kogoś innego może wyglądałoby to ładnie, ale ona osoba, która na co dzień się maluje bardzo lekko wyglądała wręcz śmiesznie, a może lepiej powiedzieć dziwnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem makijaż jest bardzo ważnym w tym szczególnym dniu, gdyż przez cały dzień jesteście pod ,,odstrzałem" fotografów i kamerzystów. No i nie zapominajmy o gościach...
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adi_nka
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 6 Gru 2017, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kama, a jak dla mnie doczepiane rzęsy na wesele powinny być, bo robią pół makijażu i otwierają oko. Na zdjęciach to potem zupełnie inaczej wygląda, niż na żywo, bo światło z lampy "zjada" pół makijażu i wydaje się potem na zdjęciu delikatniejszy. Tylko trzeba dobrać delikatne rzęsy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie niskobudżetowe podłady polecacie ? interesują mnie takie, któee można kupić w drogeriach typu rossman i wiadomo - nie za miliony monet uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lunna napisał:
a jakie niskobudżetowe podłady polecacie ? interesują mnie takie, któee można kupić w drogeriach typu rossman i wiadomo - nie za miliony monet uśmiech


ja jestem bardzo zadowolona z podkładu w kompakcie Variete z Eveline Cosmetics uśmiech kosztuje w rossmanie coś około 30 zł ale jest bardzo wydajny także spokojnie wystarczy na kilka miesięcy. To produkt mineralny także jest lekki, nie zapycha i nie tworzy efektu maski. jeden z moich aktualnych ulubieńców uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group