Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - opinie, wymiana zdań?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy podoba Ci się efekt zagęszczonych rzęs?
Tak
87%
 87%  [ 47 ]
Nie
5%
 5%  [ 3 ]
Ciężko mi powiedzieć
7%
 7%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 54

Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje długie i odpowiednio wytuszowane maja wystarczający dla mnie efekt.
Jeśli już to bym skłaniała się do rzęs 1:1 to na pewno zamówiłabym profesjonalistkę, gdyż wiele pseudo-kosmetyczek może nawalić na taką skalę, że zostanie się bez rzęs albo będą one wyglądały tragicznie.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam, że naturalność jest najfajniejsza uśmiech więc nic sobie nie doklejam.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie podoba mi się efekt doczepianych rzęs metodą 1:1, ale tylko kiedy kobieta jest nieumalowana. Kiedy nie ma na sobie makijażu prawie w ogóle to te wielkie i ciężkie rzęsy wyglądają trochę groteskowo do bani
Ja na swój ślub prawdopodobnie przedłużę sobie rzęsy za pomocą kępek, albo dokleję sztuczne. Po jednej nocy będę mogła je ściągnąć i przynajmniej moje naturalne rzęsy na tym nie ucierpią uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie będę ani przedłużać, ani nic do czepiać.
Moje rzęsy lekko umalowane bardzo mi się podobają, więc akurat dla mnie to zbędne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariuszkowalczyk11
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto 22 Gru 2015, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że na szczególne okazje jakim jest ślub można sobie kupić sztuczne rzęsy. Dają dobry efekt pod warunkiem, że zajmuje się tym kosmetyczka. Są bardzo różne rodzaje rzęs, więc musisz wybrać te które ci najbardziej odpowiadają.

Ostatnio zmieniony przez dariuszkowalczyk11 dnia Pon 4 Sty 2016, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Gru 2015, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w tej chwili mam doczepione rzęsy metodą 3:1. Nie jest sztucznie, bo mam mało swoich rzęs. Efekt był piękny (był, bo już minęły 3 tygodnie więc nie jest tak efektownie już). Prawdopodobnie na ślub sobie zrobię.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Czw 24 Gru 2015, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się,że jets to bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o ślub uśmiech Takie przedłużanie daje znacznie lepszy efekt niż np. pomalowanie rzęs, a na pewno bardziej trwały. Sama korzystam zaqwsze z pomocy salon kosmetyczny bemowo . Robią cuda, mam nadzieję, że na wesele też będę wyglądała cudownie.
Powrót do góry
olka101
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio robiłam zabieg liftingu rzęs natural lashes i mogę go polecić. Rzęsy pięknie się prezentują, są podkręcone i pogrubione uśmiech ja jestem bardzo zadowolona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group