Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna w PL?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 2 Paź 2017, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to nie trzeba wcale wyjeżdzać, żeby spędzić dobrze podróż poślubną. W naszym kraju mamy przecież tyle miejsc, w które można uciec ze swoim małżonkiem/małżonką. Moi znajomi po swoim ślubie zdecydowali się Hotel Nadmorski, który nie dość że jest bardzo klimatyczny, to jeszcze nad samiutkim morzem! Może być lepiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
razitea
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 6

PostWysłany: Wto 3 Paź 2017, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można pojechac w góry,- http://www.noclegi-agroturystyka.com.pl niedaleko Śnieżki, w cudownym klimacie gór u przemiłych gospodarzy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cukiernia-Radzikowski
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 30

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie? Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, szczególnie że ciekawych miejsc w Polsce na podróż poślubną naprawdę nie brakuje. Polecam w szczególności Bałtyk oraz Mazury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majaturchan
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 19 Paź 2017, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem byliśmy w Krakowie i naprawdę mieliśmy co robić. Byliśmy pełnych 5 dni. W Krakowie mamy też znajomych więc i przy okazji ich odwiedziliśmy, ale generalnie bardzo miło wspominam czas. W Krakowie jest dużo do robienia, zwiedzania, ale także dużo można zobaczyć poza Krakowem, w okolicy, np. Wieliczka, Tyniec, teraz też park rozrywki samochodem chyba z pół godzinki, już nie mówiąc o tym, że można jeden dzień przeznaczyć na wypad w góry czy na termy. Warto w samym Krakowie znaleźć sobie pokoje blisko centrum. My rezerwowalśmy pokoje w hotel Imperial przy samym rynku. Blisko, na wysokim poziomie, wszystko jest, wi-fi także, można też sobie zamawiać masaże także takie małe spa. Jak chcecie zapytać o wolne terminy to podaję do kontaktu stronkę imperial-hotel.pl/kontakt/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska89
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pią 27 Paź 2017, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie będę oryginalna, ale ja pojechałabym chyba w Tatry. Może nie do Zakopanego, tylko do jakiegoś spokojniejszego miejsca, ale w miarę blisko szlaków. Przy okazji w górach można sobie zrobić ładną sesję zdjęciową uśmiech
_________________
Adventure24.pl - wyprawy górskie i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 29 Paź 2017, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałam tutaj na forum nie raz - my z mężem wybraliśmy polskie klimaty uśmiech byliśmy w Busku Zdroju w hotelu Bristol: http://bristolbusko.pl Cudowne miejsce uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Czw 2 Lis 2017, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, Kraków naprawdę warto jest odwiedzić, bo zarówno w nim samym, jak i jego najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo wyjątkowych miejsc, z którymi warto jest się bliżej zapoznać. Ja mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Krakowa (stosunkowo blisko) i zawsze jak w nim jestem, czy to sama, czy ze znajomymi, staram się odwiedzić miejsca, o których mało co wiem i których jeszcze nie widziałam. Na pewno warto jest zwiedzać Kraków razem z dobrym przewodnikiem, bo jest on w stanie naprawdę ciekawie przedstawić różne fakty. Podczas ostatniego pobytu z dziećmi, korzystałam z pomocy pani przewodnik Anety Dziedzic-Lis. Wycieczkę zaliczam do jak najbardziej udanych, szczególnie, że dzieci wcale się nie nudziły oczko. Jak coś, to na http://krakow-przewodnicy.pl/ poczytacie o trasach, jakimi zwiedzać można to piękne miasto. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, dlaczego nie? W Polsce również znajduje się wiele urokliwych miejsc, na przykład Krosno. Znajduje się w nim wiele atrakcji turystycznych, dzięki czemu na pewno nie będziecie się nudzić. Zresztą, zerknijcie sami: co warto zwiedzić w Krośnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 25 Kwi 2018, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić bardzo mocno http://bristolbusko.pl/
Świetne miejsce w malowniczej miejscowości
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 27 Maj 2018, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podoba na Zamku w Janowie Podlaskim. Można bardzo fajnie, romantycznie spędzić tam czas uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group