Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby nie mieć problemów i wątpliwości co do odżywiania w ciąży, warto zrobić sobie kurs dietetyki online. W ciąży czasu jest trochę więcej więc wydaje mi się, że warto się zainteresować. Świetną opcją jest całkowicie multimedialny kurs Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią. Po zakończeniu kursu otrzymujemy zaświadczenie MEN oraz dyplom specjalisty. Kto wie, może kiedyś przyda się też w pracy? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polcia22
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 20 Gru 2017, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wszystko na zgagę pomagało tylko mleko, na wzdęcia esputicon a na mdłości nic. Męczyłam się do 6 miesiąca i to przy obu ciążach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona podczas ciąży cierpiała na nadmierną potliwość. Lekarz przepisywał jej leki na tą dolegliwość.. Jeśli ktoś ma ten sam problem zajrzyjcie tu nadmierna potliwość leki, żona właśnie tam kupowała specyfiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Wto 2 Sty 2018, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie chyba jednak najgorsze byly wzdecia... myslalam ze doslownie oszaleje i to niekoniecznie po zjedzeniiu czegos ciezszego. One po prostu sobie przychodzily kiedy chcialy ;/ nie dalabym rady bez dicopeg 10g bo doslownie przychodzily w najmniej oczekiwanym moemencie;/ a wtedy doslownie praktycznie cala bylam jak banka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 21 Sty 2018, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ciążowe dolegliwość można zmniejszyć, przyjmując suplementy. Ich zakupu można dokonać w sklepie internetowym http://biowitalni.pl/89-chlorella (podlinkowałem do chlorelli - to ponoć jej Azjaci zawdzięczają długowieczność i wiecznie młody wygląd).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie zapomne swojej drugiej ciazy ;/ Wlosy lecialy mi doslownie jeden za drugim. Po porodzie naprawde ciezko bylo je zregenerowac w jakikolwiek sposob. A ja odchodzilam od zmyslow czy pewnego dnia sie nie obudze i nie bede lysa... dla kobiety to prawdziwy dramat. No a ze moj stan tez psychiczny podupadal z tego powodu to w kilinice bieńkowski zrobili mi fototerapie światłem LED na tej zasadzie http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/lampa-led-dermalux/ cebulki wlosa odzyly, sama smialam sie do siebie gdy widzialam malutkie wloski przy skorze jak u synka ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przygotować się w czasie ciąży do porodu. Wykonujecie ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie miednicy? Warto o tym pomyśleć. Czytałam tutaj http://plumbum.com.pl/ że takie ćwiczenia mogą pomóc nam w łatwiejszym urodzeniu dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam takie rozwiązanie jak diagnostyka prenatalna. Moim zdaniem to super sprawa - przed porodem można się dowiedzieć, czy z dzieckiem wszystko w porządku. Dla wielu mam takie badania to zbawienie - szczególnie jeśli długo próbowały zajść w ciążę albo poprzednie dziecko urodziło się z wadą wrodzoną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pierwszy trymestr (i początek drugiego) to był koszmar. Całodniowe mdłości, wymioty, podwyższona temperatura ciała, straszne zmęczenie i parę innych dolegliwości. Leżałam całymi dniami, czasami z bezsilności płakałam. Na szczęście teraz jest już lepiej, dalej jestem słaba, ale mdłości odeszły.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla przykładu, też często szukam informacji o zdrowiu i chorobach na portalu https://www.zouza.pl/jak-powstaja-kamienie-w-woreczku-zolciowym-przyczyny-objawy-i-leczenie-kamicy-woreczka-zolciowego/ bo tam najprzyjemniej mi się na ten temat czyta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 97 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group