Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak nie stracić pieniędzy na organizacji wesela?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Sro 11 Sty 2017, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat co do bazy firm gdzie znajdziecie ogłoszenia dotyczące sal weselnych, fotografa czy zespołu lub dj- to bardzo dobry pomysł, my również chętnie pomożemy na każdym etapie, ponieważ właśnie tym zajmujemy się na co dzień. Nie da się tak do końca przewidzieć kosztów związanych z organizacją wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suwaczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby nie stracić fortuny to lepiej zorganizować to z głową a nie każde widzimisie uśmiech dodatkowo warto pomyśleć o fachowcach z tej dziedziny jak np. http://www.amarante.com.pl/organizacja-slubow/ podałam to tylko jako przykład bo pani kasia była organizatorka naszego ślubu, ale w waszym mieście pewnie nie brakuje innych tego typu firm uśmiech 80% organizacji wesela mieliśmy z głowy załatwione co nas cieszyło niezmiernie hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się na przykład w bardzo dobrej cenie wino udało kupić na https://winezja.pl/ bo zamówiliśmy taki zestaw weselny dla 80 osób i bardzo sie opłacało wtedy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szylwia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 16

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze sie straci na organizacji wesela, jak ktoś nie chce tracić to niech nie robi wesela tylko weźmie ślub i wróci do domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iria
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 16 Lut 2017, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam sie udalo zaoszczedzic na fotografie, kamerzystach i DJu, tylko dlatego, ze znamy sporo osob z branzy slubnej + mamy wesele w piatek.
Sala niestety oprocz zaoferowania "gratisu" w postaci fontanny czekoladowej nic nam nie spuscila, ale za to fotograf (bardzo dobry znajomy) dal nam 1500 zl rabatu. Jeden z poleconych przez niego DJow rowniez automatycznie dal nam znizke, a kamerzystow znalezlismy dzieki filmie weselnym mojej kolezanki ze studiow, ktora jest makijazystka. Dzieki temu, ze to bylo z polecenia, zaoferowali nam 500 zl znizki.
Takze radze obserwowac znajomych, bo moze sie okazac, ze gdzies sie uda z polecenia zrobic taniej. Makijaz tez mi bedzie robic przyjaciolka wizazystka, wiec zgadzam sie z rada wspomniana wyzej, by szukac niektorych rozwiazan wsrod najblizszych.

Na sukni slubnej nie chce oszczedzac, kupie po prostu to, co mi sie podoba... nie dla mnie jest wypozyczenie sukni, gdyz planuje w niej sesje w plenerze za granica. Ale istnieja jeszcze outlety slubne, gdzie nowe suknie mozna kupic za naprawde fajne pieniadze, trzeba jedynie trafic z rozmiarem, bo to sa w wiekszosci pojedyncze sztuki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mona790
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 1
Skąd: szczecin

PostWysłany: Czw 30 Mar 2017, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba wcale brać dja po znajomości, żeby nie wydać milionów uśmiech http://adriano-montana.pl to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 6 Cze 2017, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolała chyba kogoś obcego niż po znajomości. Prościej jest zwrócić uwagę obcemu niż bliskiej osobie
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie każe nam stracić wszystkich pieniędzy na organizację wesele, po prostu nie w każdym przypadku trzeba przepłacać. Wiele rzeczy, dekoracji ślubnych możemy znaleźć w sklepach internetowych za które zapłacimy taniej, przykładem będą zaproszenia.
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 10 Lip 2017, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest wyliczyć ile kasy wydamy an wesele. Nigdy nie wyliczymy dokładnie co do grosza ile chcemy przeznaczyć. Ale ja np. żeby czegoś nie kupić,zamówić nie potrzebnego zastanawiam się kilka dni. Ale ostatnio trafiłam na ciekawego bloga i tu można wyciągnąć wnioski i poczytac porady. http://www.moj-slub.com/ warto skorzystać z okazji jeśli jesteśmy w trakcie przygotowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 30 Paź 2017, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do organizacji ślubu wynająłem firmę, http://agaya.eu i jeśli chodzi o koszty nie były one zbyt duże. A patrząc z perspektywy czasu na to ile oszczędziłem sobie stresu zlecając cała organizację profesjonalnemu przedsiębiorstwu myślę że zdecydowanie było warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group