Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ja tez mam tylko b ale duży biust również może być uciążliwy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przynajmniej na starość będziecie miały jędrne biusty bo ja prawdopodobnie będę mieć obwisly uśmiech kupuję dobrej jakości staniki, wydaje na nie sporo kasy ale biorę pod uwagę że to może mi nie pomoc. uśmiech ja lubię swój biust taki jaki jest a Wy na pewno lubicie swoje uśmiech ważne że nasze i że kochane uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Gru 2016, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani tu byś się zdziwiła język nienawidzę swojego biustu. Czuję się jak facet.. Wiele bym dała by mieć miseczkę chociaż C i być bardziej kobiecą. Bo póki co nie widać nawet że cokolwiek mam jak siedzę bez stanika. Że już nie wspomnę że o jakiejkolwiek sexi bieliźnie mogę zapomnieć bo wyglądam jak dziecko które się przebrało w ciuchy mamy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze poczytać jak radzić sobie z takimi ciążowymi dolegliwościami. Dzięki temu bedziesz wiedzieć jak sobie z nimi poradzić. Dobrym miejscem na informacje jest szkoła Prenalen .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nadal piersi tkliwe, ale "bolące po tym jak bolały", nawet mam wrażenie, że rozmiarowo wracają do swojego stanu Shocked (nie są tak nabrzmiałe jak 2 tygodnie temu).
Większość dni popołudniu z przyjemnością ucinam sobie drzemki, ale jak jej nie ma to też żyję.
Mdłości brak lol
Zgaga - czasami .. ale ja mam refluks, więc to nic nowego Rolling Eyes
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 1 Lut 2017, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie na początku ból piersi, ból brzucha, ale nie miałam zgagi, mdłości też nie, no może raz ale to mi farba do szkła zaśmierdziała potwornie. Za to zaparcia miałam praktycznie cały czas, bez dicopegu 10g ani rusz, a jadłam co trzeba, żeby nie było, chodziłam na gimnastykę, piłam wodę i nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałam ogólnie spory problem z żylakami. Tak jak wiele innych dziewczyn w ciazy....

Powiem Wam,ze po porodzie nie warto jest panikować i zastanawiać sie nad operacją ale wziac pod uwagę możliwość laserowego usuwania żylaków. Która jest bezpieczniejsza oraz daje bardzo dobre efekty
http://centrumflebologiczne.pl/metody/laserowe-usuwanie-zylakow/

Na stronie jest opis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
delavan
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią 3 Mar 2017, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dolegliwości zgagowe, to polecam zajrzeć tutaj https://www.zaufane-apteki.pl/zgaga-refluks-nadkwasota-112/ Mają tam całe mnóstwo naprawdę skutecznych środków na zgagę Very Happy
_________________
To,że czegoś nie planowałaś, nie znaczy,że to była pomyłka. Są rzeczy,które nas spotykają dlatego,że powinny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 20 Kwi 2017, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie też narzekam na dolegliwości bólowe nóg,kręgosłupa ale znajoma namówiła mnie na masaż dla kobiet w ciąży i jestem bardzo zadowolona bo po masażu jest ulga niesamowita. Studio Twojego Zdrowia http://www.studiotwojegozdrowia.com/oferta-14 jest naprawdę super .Ponadto masaż przeciwdziała powstawaniu rozstępów poprzez uelastycznianie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hamlet33
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią 27 Paź 2017, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie rzecz biorąc, moim zdaniem każda kobieta powinna możliwie jak najwięcej wiedzieć o tym co się z nią dzieje w trakcie ciąży i tak dalej. Dzięki temu sama sobie może odpowiedzieć na całe mnóstwo trapiących ją pytań i tak dalej. Jest to moim zdaniem naprawdę sprawa kluczowa, żeby zdawać sobie ze wszystkiego możliwie jak najlepiej sprawę. Na szczęście w Sieci jest całe mnóstwo różnego rodzaju portali, które przychodzą z poradami w takich sprawach. Zobaczcie sobie na przykład tutaj http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/ Moim zdaniem warto sobie tę wiedzę przyswoić uśmiech
_________________
Jak człowiek patrzy zbyt daleko przed siebie, przestaje uważać pod nogi i często się przewraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 96 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group