Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

barman na wesele
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamila89
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 3 Maj 2017, 13:37    Temat postu: barman na wesele Odpowiedz z cytatem

hej,
czy ktoś z Was korzystał może z barmana na wesele? czy lepiej jednak samoobsługa, w sensie wódka na stół, dla chętnych wino i tyle....macie jakieś doświadczenie w tym temacie? czekam na wskazówki!
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pjato
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon 15 Maj 2017, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj takie usługi to już pełen profesjonalizm. Doświadczony barman obsługuje stanowisko. Menu drinków ustalasz z nimi, dogadujesz się czy chcesz pokazy barmańskie przy tym itp. Do tego ściśle kontrolują kto co i ile pije. Przez co zabawa potrafi trwać dłużej oczko U mnie byli akurat ci panowie: http://baraction.pl/barman-na-wesele.html. Moja siostra również skorzystała z ich usług, także widziałam ich 2 razy w akcji. Jak dla mnie to jedno z najlepszych możliwych urozmaiceń na wesele uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas było bez barmana chcieliśmy spokojniejsze wesele, było głownie wino uśmiech udało się nam okazyjnie na https://winezja.pl/ kupić w zestawie dla 80 osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruzbadek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro 28 Cze 2017, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny jest taki drink bar z barmanem który wykonuje różne tricki barmańskie, my mieliśmy : http://www.ontherocksbar.pl/oferta/pokazy-barmanskie i sprawdził się dużo osób chwaliło właśnie tą atrakcje że bardzo im się podobała . Warto w taką atrakcję zainwestować, jak ktoś się nie może zdecydować to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmichalikowa89
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 18 Lip 2017, 15:54    Temat postu: super pomysł Odpowiedz z cytatem

Cześć,
ja po tym co zobaczyłam na weselu przyjaciółki pozazdrościłam jej i zatrudniłam na swoje wesele tych samych gości! Przyjechali z bardzo stylowym barem, i ze swoimi nalewkami... tak pysznych rzeczy to chyba jeszcze nigdzie nie piłam...Nawet się nie spodziewałam, że drink z bazylią może być tak przepyszny.... O matko, jak sobie to przypomnę to napiłabym się znowu takich pysznych rzeczy lol !Bierz chłopaków z Mixtime, bo są prawdziwymi zawodowcami! Tu masz ich fejsa: https://www.facebook.com/MixTimeBartenders/
Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2017, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak wymagających masz gości oraz jaki budżet na ten cel posiadasz, bo usługi barmana z reguły nie należą do tanich, plus alkoholu na drinki idzie 2-3 razy więcej.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aparatka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 25 Paź 2017, 11:01    Temat postu: Re: barman na wesele Odpowiedz z cytatem

kamila89 napisał:
hej,
czy ktoś z Was korzystał może z barmana na wesele? czy lepiej jednak samoobsługa, w sensie wódka na stół, dla chętnych wino i tyle....macie jakieś doświadczenie w tym temacie? czekam na wskazówki!
pozdrawiam


Gdybym nie musiała oszczędzać też zatrudniłabym barmana. Bardzo mi się podobała oprawa zrobiona przez Revolution Bar na weselu koleżanki - panowie byli elegancko ubrani, zrobili pokaz, ale najfajniejsze, że wszystko robili w kolorze przewodnim wesele - no normalnie sztos! na zdjęcia mega to wyglądało. Polecam ich z całego serca. Trzeba mieć wyobraźnię i talent, żeby wszystko tak ładnie podać.
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ansatasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barman ostatnio stał się niemal obowiązkowy ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kwestia budżetu, bo jeżeli masz na ten cel przeznaczone dodatkowe finanse to moim zdaniem obsługa barmańska na weselu i serwowanie drinków jest bardzo fajna sprawą, mogę polecić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barman na weselu rzecz przydatna i bardzo estetyczna, jednak należy pamiętać, że wynajęcie takiego stanowi dodatkowe koszta. Jeżeli ktoś ma na tyle duży budżet to myślę, że powinien się zdecydować na takiego barmana.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group