Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jaka suknia ślubna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy ta suknia mi pasuje?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0

Autor Wiadomość
Ja_Afrodyta
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sob 5 Lis 2016, 21:43    Temat postu: jaka suknia ślubna? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny uśmiech Już po nowym roku wyruszam do krawcowej w celu uszycia sukni ślubnej. Mam swój wymarzony fason, ale ze względu na swoją sylwetkę nie wiem czy będzie mi pasował i czy mnie nie pogrubi. Mam 169 cm wzrostu, 102 biodra, 100 biust (miseczka 75H), talia 80, odstający brzuszek język Może doradzicie coś innego?
https://twojasuknia.pl/Flora,item,55136.html

Dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam język

Paula Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tkasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz mierzyć. Ja już się przekonałam, że to co fajnie wygląda na zdjęciach nie koniecznie dobrze wygląda na mnie.
Poza tym uważam, że sukienka bardzo ładna, z klasą.
Wydaje mi się, że wyglądałabyś dobrze. Masz bardzo duży biust dlatego dobrze byłoby sprawdzić czy sukienka spełni rolę i czy będzie leżeć dobrze właśnie w tym rejonie uśmiech A ten dekolt wygląda na raczej taki co dałby radę spełnić oczekiwania uśmiech uśmiech
Daj znać co wybrałaś uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ja_Afrodyta
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 16:32    Temat postu: suknia ślubna Odpowiedz z cytatem

W końcu miałam suknię szytą na miarę. Od listopada schudłam 10 kg, więc efekt był jeszcze lepszy uśmiech

https://zapodaj.net/264d0ecc9eb9a.jpg.html

https://zapodaj.net/9df2c16bbb63d.jpg.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hamlet33
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że dobrym pomysłem może być poszperanie odpowiedzi na ten temat w Internecie. To się nawet dość dobrze sprawdza uśmiech
_________________
Jak człowiek patrzy zbyt daleko przed siebie, przestaje uważać pod nogi i często się przewraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group