Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Suknie ślubne 2016 Fryzury ślubne 2016 Suwaczki na PULPIT WINDOWS Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

WellDrone - nowoczesne filmy weselne i ujęcia z drona, kamerzysta z pasją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WellDrone
początkujący
początkujący

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 15:32    Temat postu: WellDrone - nowoczesne filmy weselne i ujęcia z drona, kamerzysta z pasją Odpowiedz z cytatem

Witajcie Narzeczeni,

Reprezentuję markę WellDrone, którą sam tworzę. Postanowiłem zająć się filmami weselnymi, ponieważ sprawia mi to niesamowitą przyjemność. Połączyłem swoje doświadczenie związane z filmowaniem i kwalifikację operatora bezzałogowych statków powietrznych, popularnie zwanych dronami. W ten sposób tworzę nowoczesne filmy weselne z ujęciami z drona.

Jeśli szukasz:
- widowiskowych ujęć z drona
- romantycznego filmu, który chwyta za serce
- wzruszającej pamiątki na całe życie
- uwiecznienia najważniejszych momentów w wysokiej jakości
- kamerzysty, który ma kreatywne pomysły i pasję

To mogę Ci pomóc! uśmiech

Może zacznijmy od konkretów, czyli przykładowego filmu, który wykonałem:
https://youtu.be/MVYES8plN-g

Podczas pracy wykorzystuję kamerę z 3-osiowym gimbalem. Oznacza to, że rejestruję płynny obraz, taki jak widzicie na profesjonalnych filmach. Nie ma tutaj potrząśnięć i niespodziewanych ruchów, obraz nie pływa góra-dół podczas chodzenia, lecz wszystko wygląda gładko i stabilnie.

Film rejestrowany jest w rozdzielczości FULL HD. Oznacza to, że będzie wyglądał wyraźnie na komputerze i telewizorze, w zależności od tego, na czym wygodniej Ci się go ogląda. Gwarantuję, że obraz będzie wyrazisty i pełen detali, a kolory nasycone.

Do tego dochodzi jeszcze aparat cyfrowy, który jest mi pomocny przy zbliżeniach. Ujęcia obrączki na palcu Panny Młodej, muchy Pana Młodego podczas przygotowań czy Waszego pocałunku wyglądają fenomenalnie właśnie w obiektywie makro. Łączę te dwa urządzenia, by zarejestrować najbardziej ulotny moment i przedstawić go w najbardziej widowiskowy sposób. Staram się opowiadać wciągające historie właśnie przy pomocy obrazu i przemyślanego montażu.

Nie zapominajmy o dronie, który dodaje widowiskowości całemu filmowi. Ujęcia wykonuję zwykle przed kościołem i salą weselną oraz jeśli Para Młoda jest zainteresowana, to również podczas sesji plenerowej. Film nagrany z lotu ptaka robi ogromne wrażenie i sprawia, że przestaje to przypominać film weselny, a bardziej wysokobudżetową produkcję kinową. Wszystko po to, byście mieli naprawdę piękną, romantyczną pamiątkę z dnia Waszego ślubu.

Działam na terenie całego kraju, bo pasja nie zna ograniczeń uśmiech Zadzwoń do mnie lub wyślij e-mail, a na pewno dojdziemy do porozumienia!

Do usłyszenia,
Marcin Zając

Tel: 570-009-292
E-mail: kontakt @ welldrone.pl
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Foto, video Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: