Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moje zaręczyny:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1krupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasiek30 napisał:
Bardzo ciekawe zaręczyny uśmiech Gratuluje pomysłowości. Ja zaręczyłem się na scenie podczas koncertu zespołu Lemon. To były czasy w których taka forma zaręczyn nie była jeszcze tak popularna.


tak... aż człowiek czuje jak by to on sam to przeżywał uśmiech
_________________
Najlepsza oferta w Katowicach Suknie ślubne Katowice phpBB! Odiwedź nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ali22
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietna historia ale widac ze stres cie zjadl. moj tez sie stresowal bardzo ale jakos sie udalo mVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1krupa
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pią 20 Paź 2017, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ali22 napisał:
swietna historia ale widac ze stres cie zjadl. moj tez sie stresowal bardzo ale jakos sie udalo mVery Happy


Hahaha, jest co wspominać uśmiech
_________________
Najlepsza oferta w Katowicach Suknie ślubne Katowice phpBB! Odiwedź nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1jazda
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lis 2017, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1krupa napisał:
ali22 napisał:
swietna historia ale widac ze stres cie zjadl. moj tez sie stresowal bardzo ale jakos sie udalo mVery Happy


Hahaha, jest co wspominać uśmiech


Dokładnie, koleżanka ma rację. uśmiech
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slubnamanagerka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, jak tak czytam wasze historie zaręczynowe, to moja wydaje się być nudna, ale dla mnie bardzo romantyczna. Mój, już teraz mąż, jest programistą gier. Więc napisał dla mnie grę zaręczynową. W naszą rocznicę była kolacja w domu, romantycznie miło. Pracował wtedy nad dużą grą i chciał mi pokazać nową mapę na okulary VR. Więc założyłam przeszłam mapę i przenosi mnie na kolejną. Aż tu nagle wychodzę na ścianę kwiatów, piękne błękitne niebo i pytanie czy wyjdę za niego!! Zdejmuję okulary a mój luby klęczy przede mną z pierścionkiem w ręku.

Dla mnie najpiękniejsze i romantyczne.

A w związku z tym, że zajmuję się organizacją ślubów i wesel, jako konsultantka i słucham historii zaręczynowych to wychodzę z założenia, że każde są wyjątkowe i na pewno romantyczne albo ekstremalne dla pary. To wszystko zależy od tego co się lubi i jak się razem spędza czas.
_________________
Martyna Jastrzębska-Miętek - śluby to całe moje życie i pasja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ślubblanki
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 12 Mar 2018, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej nic nie planować i zrobić to spontanicznie, bo jak mozna wnioskowac z wielu historii plany często idą w łeb oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 16 Mar 2018, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam,że były planowane.Znaliśmy się już wiele lat, tak wiec postanowilismy razem zadecydować o ślubie. Sama wybrałam sobie pierścionek z czego też bardzo się cieszę poniewaz mam taki jaki mi się podoba. Mąż wcześniej zastanawiał sie nad zrobieniem niespodzianki, ale ciesze się że sam pierścionka nie kupił poniewaz chciał kupić pierścionek z maciupkim brylancikiem. Ktorego praktycznie nie byłoby widać.

Sama zdecydowałam sie na pierścionek w opalem:
http://sklep.arlekin.design/pierscionki-zlote/652-zloty-pierscionek-z-opalem.html

O taki. Uwielbiam go uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PimPuszek
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 7
Skąd: Psary

PostWysłany: Pon 16 Kwi 2018, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WoW! No to co niektórzy mieli wystrzałowe zaręczyny uśmiech Mój kochany oświadczył się w moje urodziny w domku przy kolacji w górach, nic specjalnego, ale mimo wszystko i tak czulam się bosko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angiee
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 9 Maj 2018, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PimPuszek napisał:
WoW! No to co niektórzy mieli wystrzałowe zaręczyny uśmiech Mój kochany oświadczył się w moje urodziny w domku przy kolacji w górach, nic specjalnego, ale mimo wszystko i tak czulam się bosko uśmiech


Bardzo fajne oświadczyny uśmiech W górach bardzo klimatycznie
_________________
Zobacz gdzie usuniesz zbędne owłosienie raz na zawsze - vectussopot.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 9 Maj 2018, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie na zaręczyny w pieknie przyozdobionym domowym ogródku? Widziałam ciekawie przystrojone ogrody z fantastycznymi dodatkami na stronie sklepu dekoria https://www.dekoria.pl/ogrod,i160.html Czy organizował ktoś z Was zaręczyny w ogrodzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 79 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group