Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Krawcowa czy salon z markami zagranicznymi.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiceczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie 28 Lut 2016, 22:56    Temat postu: Krawcowa czy salon z markami zagranicznymi. Odpowiedz z cytatem

Witam,

jesteśmy pogubieni z moją narzeczoną odnośnie sukni ślubnej : jakie są zalety/wady kupienia sukni u krawcowej czy w salonie z markami zagranicznymi? Cena? Styl (teoretycznie można robić co się chce u krawcowej)? Jest mnóstwo marek z Francji, Włoch, Hiszpanii : jakie polecacie?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makareneczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto 7 Cze 2016, 8:00    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Cóż niedawno przerabiałam ten temat… U krawcowej niby cna niższa czasem o wiele niższa, ale nie ma pewności, że suknie będzie taka jak chcemy. W salonie wybierasz model i masz gwarancję, że dostaniesz suknie taka dokładnie jak model. Oczywiście, w salonie zdejmują miarę i szycie odbywa się dokładnie pod klientkę. Ja właśnie z tego względu wybrałam salon, bo wiedziałem czego się spodziewać, a nie że przed ślubem będę załamana bo suknie nie wyszła tak jak sobie wyobrażałam… Swoją suknię zamówiłam w Młoda i Moda w Warszawie (dodam że mam 200 km do stolicy Very Happy) wyglądła tak http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick/suknia-slubna-san-patrick-zerelda. Warto było ….
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niedoszla
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Cze 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro 8 Cze 2016, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krawcowa. Koło mojego domu jest świetna krawcowa, która już nie jedną suknię uszyła. Jest to już wiekowa kobieta, z 80 lat ma już na pewno, a szyje suknie w tak pięknym, klasycznym stylu, że aż w głowie się to nie mieści.
_________________
jak zaproszenia ślubne to tylko na http://z-milosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
19betek19
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba wybrać gotową. Jeżeli chcielibyście jakieś zmiany, to wówczas poszukajcie najlepiej poleconej krawcowej, która je wprowadzi do projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małgosia84
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw 19 Paź 2017, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mi sie wydawalo, ze co szyte na miare to szyte na miare. Suknia z salonu to troche jak ciuchy z sieciowki. Ale fakt, taka zwykla krawcowa sama nie wymysli takiej sukni jaka zaprojektowal kreator znanej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lill
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sob 21 Paź 2017, 4:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

różnica podstawowa to CENY uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ansatasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Pią 27 Paź 2017, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gotowe najpiękniejsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sukienka36
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 16:03    Temat postu: kompromis między krawcową, a drogim salonem Odpowiedz z cytatem

Jedynym minusem sukienek ekskluzywnych marek jest ich cena. Sukienki w cenach 1000 - 2000 zazwyczaj mają doklejane (zamiast wszywane) koronki, cekiny czy inne dodatki. Jeżeli chcemy zaoszczędzić wybierając się do krawcowej też musimy zdawać sobie sprawę, że za niższą cenę nie uszyje nam sukienki na miarę haute couture.
Takie rzeczy nie zdarzają się w dobrych salonach, gdzie niestety za sukienkę trzeba zapłacić 5 000 zł.
Ja jednak się zdecydowałam i muszę powiedzieć, że nawet po praniu chemicznym ta sukienka wygląda jak prosto od projektanta. Pozostała idealna.
Obecnie ją sprzedaję pod linkiem można zobaczyć jak wygląda uśmiech
https://allegro.pl/oferta/suknia-slubna-rybka-syrenka-z-salonu-madonna-7769303835
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to lubię czasem coś sama uszyć, ale też nie mam pewności, czy to mi wychodzi ;p. Po prostu, wiem, że coś dla siebie tam znajdę. A skoro mowa o tym, co ja chcę Wam przekazać, to czy maszyna do szycia janome juno e1015 to dobry wybór? Muszę kupić coś nowego i nie wiem, co to miałoby być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie PtakModa https://ptakmoda.com/396-sukienki-letnie ?Mają przepiękne sukienki letnie w naprawdę dobrych cenach. Krawcowa jest za droga, a super marki, to jak wiadomo płaci się za markę. PtakModa ma świetnie odszyte sukienki z jakościowo dobrych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group