Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wegetarianie na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz bawiłam się na całkowicie wegetariańskim weselu oraz powiem Wam,że jedzenie było smaczne ale czegoś brakowało... Jestem zdania,że menu na wesele powinno dobierać się nie tylko pod swój gust ale tak aby każdemu z gości smakowało. Powinny być na nim zarówno potrawy bezmięsne jak i z mięsem.
Możecie sobie zajrzeć na stronę:
http://hotelstyl70.pl/blog/jakie-menu-wybrac-na-wesele/

Aktualnie znajduje sie na niej dobry wpis na blogu o tym na co zwracać uwagę wybierając menu na wesele.

Były u mnie na weselu dwie osoby wegetariańskie ( moje rodzeństwo) ale zwykle sale weselne nie mają problemu z przygotowaniem potraw również dla nich.
Powrót do góry
MadziaK
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 26

PostWysłany: Sob 16 Sty 2016, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie przepadam za mięsem, więc będzie go u mnie mało. Czerwone odpada, ja nie jadam i jest niezdrowe. Sądzę, że wybierzemy kaczkę w pomarańczach z dań głównych mięsnych a poza tym będą królowały warzywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Sro 20 Sty 2016, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra i jej partner są wege i poprosiłam o osobne menu dla nich w granicach cenowych talerzyka dla innych gości.
Nie wyobrażam sobie, aby moja własna siostra i zarazem świadek jadła ziemniaki i surówkę... Tym bardziej, że nienawidzę najbardziej w weselach tego, że ludzie nie dojadają i to jedzenie ląduje w koszu.
Nie dość, że ktoś za to płaci to jeszcze jest wiele osób, które przymierają głodem. Dlatego też u nas porcje będą bardziej jak w restauracji aniżeli jak przy niedzielnym obiedzie gdzie na talerzu ledwo ziemniaki się mieszczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Sro 20 Sty 2016, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra i jej partner są wege i poprosiłam o osobne menu dla nich w granicach cenowych talerzyka dla innych gości.
Nie wyobrażam sobie, aby moja własna siostra i zarazem świadek jadła ziemniaki i surówkę... Tym bardziej, że nienawidzę najbardziej w weselach tego, że ludzie nie dojadają i to jedzenie ląduje w koszu.
Nie dość, że ktoś za to płaci to jeszcze jest wiele osób, które przymierają głodem. Dlatego też u nas porcje będą bardziej jak w restauracji aniżeli jak przy niedzielnym obiedzie gdzie na talerzu ledwo ziemniaki się mieszczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mumok
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Pszczyna

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2017, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj sprawdzonych informacji na ten temat w Internecie. Całe mnóstwo jest różnorodnych artykułów.
_________________
[...] problemy są jak karaluchy [...]- Póki kryje je ciemność, wcale się nie boją, ale wystarczy poświecić, a natychmiast się spłoszą i pierzchną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wegetarian na weselu, to zawsze bardzo miłym ukłonem i akcentem z naszej strony będzie zaproponowanie im osobnego menu i dań, co spokojnie można zorganizować bez większych kosztów.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kewnixx
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2017, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe mena weselne polecacie, jak dla mnie rewelacja !
_________________
haft komputerowy warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 19 Paź 2017, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tutaj coś znajdziesz: http://cake-time.pl/ ? Osobiście nie zetknęłam się z problemem dostosowania menu do osób na dietach bezglutenowych lub wegetariańskich, ale może właśnie tam coś znajdziesz dla siebie... Życzę powodzenia uśmiech
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 10 Lis 2017, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz absolutnie nie wpowinno byc problemu z wegetarianami. My zrobilismy stół dla wegetarian - byl tak apetyczny, ze wlasciwie wszyscy goscie cos skubneli ;p menu ukladali nam z macro bios bar - tutaj podrzucam link http://macrobiosbar.pl/oferty-specjalne/dla-ciebie-i-twoich-przyjaciol/ sa bardzo elastyczni i mega pomyslowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flawicc
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wam lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group