Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 11 Paź 2017, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasi przyjaciele zrobili takie paczuszki cukierkow zapakowanych w folie celofanowa i obwiazali wstazka:D w srodku mozna bylo znalezc np vobro.pl/wyroby/oferta-stala/cukierki uśmiech wszystkim podobal sie pomysl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cukiernia-Radzikowski
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 30

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobre i smaczne ciasto zapakowane w ozdobne pudełeczka będzie bez wątpienia fajnym pomysłem na prezent upominkowy dla gości uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 9 Sty 2018, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cukiernia-Radzikowski napisał:
Myślę, że dobre i smaczne ciasto zapakowane w ozdobne pudełeczka będzie bez wątpienia fajnym pomysłem na prezent upominkowy dla gości uśmiech



Też tak myślę. I nam się nie zmarnuje zamówione ciacho, a i coś sobie zjedzą przy okazji i mile powspominają weselicho uśmiech Takie ciacho z powodzeniem można zapakować w takie pudełka http://www.probitus.pl/pudelka-na-ciasto-c-62.html i po problemie Very Happy
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarryLue
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Sty 2018, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedziele na Targach Ślubnych we Wrocławiu widziałam ręcznie robione świece zapachowe. Wyglądają cudownie, a pachną OBŁĘDNIE. Nie spotkałam się nigdy z czymś takim na żadnym weselu.

Ofertę można znaleźć na www.domkove.pl/slub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę, że takie pudełeczka ze słodkościami cieszą się sporym powodzeniem uśmiech u nas też był to upominek dla gości tyle, że w środku znalazły się krówki zamówione na http://www.cukrowki.pl/. Większość zniknęła jeszcze podczas wesela ;D Bardzo dobry smak, cena też przystępna. Fajne jest to, że można zaprojektować własne opakowanie - u nas znalazła się na nim data i słowo ,,dziękujemy".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gloria
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 5
Skąd: Kazimierz

PostWysłany: Pon 19 Lut 2018, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na prezent. Zdecydowanie polecam tę formę poszukiwań.
_________________
W listopadzie można wyjść po zapałki i nie wrócić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1041

PostWysłany: Sro 29 Wrz 2021, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mowa o prezentach, to myślę, że dobrym pomysłem będzie wręczenie książki. Mam nawet swoją ulubioną księgarnię internetową. Pod tym linkiem: https://www.taniaksiazka.pl/park-robotow-boot-tom-3-shane-hegarty-p-1559933.html znajdziesz sporo książek, podręczników czy repetytoriów maturalnych. Moim zdaniem warto sprawdzać ichniejszą ofertę, ponieważ praktycznie zawsze posiadają najlepsze ceny i dostępność wybranego produktu od ręki. Dla mnie ma to kluczowe znaczenie. Polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Wto 5 Paź 2021, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Portfele https://szkolaprywatna.boleslawiec.pl/aktualnoci/polskie-portfele/ są idealne na prezent i można spojrzeć na takie produkty w sieci. Szybko je zamówimy dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pią 5 Lis 2021, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie to. Sami zastanawiamy się nad tym jakiego rodzaju takie prezenty dla gości można mieć. I tak wpadliśmy na pomysł zakupu takiej butelki gwiazda https://coteca.pl/butelki-ozdobne-100-ml/316-butelka-gwiazda-100-ml.html i nalania do niej naszej domowej nalewki. Dzięki temu każdy będzie miał wyjątkowy prezent od nas. A poza tym taka butelka świetnie sprawdzi się jako dekoracja w każdym domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group