Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z salą weselną.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nisia18
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Nie 8 Paź 2017, 15:37    Temat postu: Problem z salą weselną. Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile
Ja i mój narzeczony mieszkamy kilkanaście km od Częstochowy i żadna sala w okolicy nam się nie podoba. Dodam, że marzy nam się wesele w pałacu/dworku na co już w ogóle nie ma szans w naszej okolicy. Pierwsze sale, które nam się podobają, są oddalone ok. 80 km od naszej miejscowości. Planujemy przyjęcie na 120 osób i nie jesteśmy w stanie zorganizować wszystkim noclegu. Zapewnimy transport, ale obawiamy się, że ta odległość i tak będzie uciążliwa dla naszych gości. Sad Nie wiemy co zrobić... Czy wybrać miejsce, które nas oczarowało, ale jest daleko? Czy wybrać salę, która nam się nie podoba, ale jest blisko nas?

Bardzo proszę o pomoc. Co waszym zdaniem powinniśmy wybrać? Może ktoś był w podobnej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szukałaś może coś bliżej?? Jest dużo fajnych sal uśmiech Może spróbuj pomocy GdzieWesele.pl możesz do nich zadzwonić i podać kryteria które dana sala miałaby spełnić, oni wyślą taką informację do swoich obiektów, które bezpośrednio będą się z Tobą kontaktować uśmiech W ten sposób na pewno łatwiej będzie znaleźć idealną sale język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 11 Paź 2017, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zajrzyj sobie do tego http://www.saleweselne.com/ serwisu. Możesz sobie tam wpisać lokalizację i wyskoczą Ci wszystkie najlepsze sale w okolicy. Dzięki temu może poznasz miejsce o którym wcześniej nie wiedziałaś. Myślę, że jest to bardzo przydatne i zaoszczędzi Ci sporo czasu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nisia18
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 11 Paź 2017, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam już chyba wszystkie takie strony smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Czw 12 Paź 2017, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że i tak do sali trzeba będzie dojechać. W sumie czy będzie to 10 minut czy 50 to chyba nie powinno robić aż takiej różnicy. Myślę, że jak się wam podoba sala to powinniście zdecydować się na nią. Ja na szczęście nie mam tego problemu i znalazłam super salę pod Warszawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akropol.Lublin
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 30 Mar 2018, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem akurat tutaj sprawa jest prosta: to Wasz dzień i powinien wyglądać tak jak tego chcecie, nie warto zatem wybierać sali oraz miejsca które zwyczajnie Wam się nie podoba, tylko to która Was oczarowało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem na Gościniec Na Rozdrożu: http://narozdrozu.pl/. Znajduje się on w Libiążu, to jest na granicy województw małopolskiego i śląskiego. Może tam będziesz miała bliżej? Moim zdaniem jest to super miejsce na organizację wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 557
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 9 Kwi 2018, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprawdzoną salę weselną to osobiście polecam restaurację Kolorowa w Olsztynie. Świetne miejsce, w którym bez problemu można zadbać o wszelkie szczegóły, dzięki czemu wesele jest jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane.

Ostatnio zmieniony przez Joanne dnia Sro 11 Kwi 2018, 8:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziolszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Pon 9 Kwi 2018, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to jest temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele pieniędzy i czasu.
_________________
Życie rozmawia za naszymi plecami. Patrząc nam w twarz, jest przyjazne i logiczne, nigdy nie waha się, by dać z siebie więcej. Ale gdy nie widzimy, kradnie nam siły i mówi o nas źle tym częściom naszej osoby, które zostały ukradzione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola72
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 19 Kwi 2018, 14:39    Temat postu: Re: Problem z salą weselną. Odpowiedz z cytatem

Nisia18 napisał:
Cześć Smile
Ja i mój narzeczony mieszkamy kilkanaście km od Częstochowy i żadna sala w okolicy nam się nie podoba. Dodam, że marzy nam się wesele w pałacu/dworku na co już w ogóle nie ma szans w naszej okolicy. Pierwsze sale, które nam się podobają, są oddalone ok. 80 km od naszej miejscowości. Planujemy przyjęcie na 120 osób i nie jesteśmy w stanie zorganizować wszystkim noclegu. Zapewnimy transport, ale obawiamy się, że ta odległość i tak będzie uciążliwa dla naszych gości. Sad Nie wiemy co zrobić... Czy wybrać miejsce, które nas oczarowało, ale jest daleko? Czy wybrać salę, która nam się nie podoba, ale jest blisko nas?

Bardzo proszę o pomoc. Co waszym zdaniem powinniśmy wybrać? Może ktoś był w podobnej sytuacji?


Trzeba wybrać niestety nikt tego za was nie zrobi.
_________________
www.medicine.szczecin.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group