Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna za granicą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NetNet
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob 22 Lip 2017, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za granicą warto pamiętać o jakimś porzadnym ubezpieczeniu. Poczytjcie sobie o tym np. tu http://turystyczne-ubezpieczenia.pl/rodzaje-ubezpieczen-turystycznych/
_________________
Wiesz, że cierpisz na ADHD, kiedy... Patrz! Kurczak!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska89
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Pią 11 Sie 2017, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gruzja jest bardzo fajnym miejscem na podróż po ślubną, o ile oczywiście lubicie wyprawy górskie i aktywny wypoczynek. Widoki są przepiękne, więc warto zrobić sobie w górach przy okazji małą sesję ślubną uśmiech
_________________
Adventure24.pl - wyprawy górskie i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osterka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Sob 19 Sie 2017, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Hiszpanie znajomi brali ślub i świadków zabarali ze sobą czyli mnie było super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpania jest rzeczywiście dobrym wyborem jeśli chodzi o podróż poślubną lub sam ślub. Też miałam okazję brać tam udział w podobnym wydarzeniu i było wyjątkowo pięknie. Dzisiaj bardzo łatwo podróżuje się po Europie, więc jeśli wybiera się ktoś w podróż poślubną, to zwiedzić może wiele niesamowitych miejsc. Chyba najbardziej opłacalne jest na dzień dzisiejszy podróżowanie za pośrednictwem pociągów. Europejscy przewoźnicy oferują naprawdę wygodne warunki podróży, bilety (choćby na http://europodroze.pl/) dostępne są w całkiem atrakcyjnych cenach i ogólnie cala sieć kolejowa funkcjonuje dobrze. Do innych środków transportu trzeba mieć sporo cierpliwości. Sama mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się gdzieś wyjechać, choć jeszcze nie mogę się zdecydować na żaden konkretny kraj. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleki32
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 11:47    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

My z żoną byliśmy w Japonii 2 tygodnie super miejsce. Sami sobie wszystko zorganizowaliśmy bez większych problemów jak się zna angielski dobrze to bez problemów. Jedyny minus koszty są ogromne karnet na pociągi w Japonii na dwa tygodnie dla jednej osoby to ponad 1500zł. :O
_________________
http://blendberg.com/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miroo456
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2017, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre te wczasy, super opcje daliście !
_________________
strona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecę fantastyczne Biuro Podróży, które specjalizuje się w dobieraniu idealnych podróży poślubnych.
Byłam zaskoczona, jak 5 Events wybrało nam podróż poślubną w pięknym miejscu za atrakcyjne pieniądze i jeszcze dobrali hotel i atrakcje. Poszliśmy tylko i powiedzieliśmy na czym nam zależy i mieliśmy wszystko podane, jak na tacy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agni21
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Paź 2017, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w jakim miesiącu bierzecie ślub. My mieliśmy wesele w grudniu i na podróż poślubną pojechaliśmy w austriackie Alpy. Obydwoje lubimy jeździć na biegówkach, a tam jest wiele pięknych tras Very Happy
_________________
Megaoutdoor.pl - sprzęt do narciarstwa biegowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fefefja
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw 12 Paź 2017, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej a co myslicie o pomysle podrozy poslubnej za granice z oferty last minute? Zastanawiamy sie wlasnie nad tą http://www.um24.pl/last-minute/seszele bo za taką cene wybrac sie w takie miejsce to jest cos ale czy nie macie wlasnie jakis zlych doświadczeń z takimi wyjazdami last minute?uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cukiernia-Radzikowski
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Maj 2017
Posty: 30

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o jakim kierunku myślicie? Bo powyżej jest ogólna oferta, więc postaraj się to sprecyzować nieco bardziej. Z tych interesujących kierunków ja osobiście polecam Cypr, Grecję lub Chorwację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group