Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rodzinne hobby komiksy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 14:49    Temat postu: rodzinne hobby komiksy Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś fajne sposoby na pasje, które pomogą w zintegrowaniu rodziny?
Chodzi mi o coś, co może zainteresować wszystkich. Zastanawiam się byśmy może kolekcjonowali komiksy , znalazłam sklep oferujący szeroki wybór amerykańskich oraz polskich komiksów. Zerknijcie sami www.atomcomics.pl Jak myslicie fajny pomysł ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zintegrować to raczej nie bardzo, zwłaszcza, że cała zabawa polega na czytaniu komiksów które zasadniczo ogląda się samemu. Integrowanie tu żadne. Ja bym postawiła raczej na jakieś planszowe gry rodzinne jak na przykład Hasbro Gra w życie. Nie dość, że możecie coś zbierać, tak potem wspólnie grać w nie, gdzie każda rozgrywka będzie wyglądać inaczej i nie będzie się nudzić, zwłaszcza, że co chwila sobą dostępne coraz to ciekawsze gry od Hasbro!
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komediancik31
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wspólna gra w scrable byłaby ciekawszym pomysłem, choć pewnie wszystko zależy od rodziny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to nie czytam komiksów, ze względu na fakt, iż znacznie bardziej wolę książki. Ostatnio odkryłam bardzo ciekawą księgarnie internetową, która ma mnóstwo pozycji, które mnie interesują. Ostatnio kupiłam tam nawet: https://www.taniaksiazka.pl/arszenik-i-stare-obrazy-jacek-getner-p-1543033.html . Jestem bardzo zadowolona, ponieważ mają świetne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książki dla wielu osób mogą być lepszym wyborem, ale komiksy również mają sporo fanów. Myślę, że książki są łatwiej dostępne, patrząc na to, ile jest księgarni w sieci np. https://rewolucja.co.uk/9788365889300/sprawa-chrystusa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detektyw88
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lip 2021
Posty: 126

PostWysłany: Pon 26 Lip 2021, 22:15    Temat postu: Re: rodzinne hobby komiksy Odpowiedz z cytatem

Ja polecam filmy i seriale, możecie je znaleźć za darmo online na portalu vod https://ogladaj.to/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kora2681
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 27 Lip 2021, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale macie super hobby! Ja z rodzinką lubimy spacerować i jeździć wspólnie na wycieczki rowerowe.
_________________
skup aut Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Czw 29 Lip 2021, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadacie czytniki e-booków to możecie także zajrzeć na stronę biblioteki internetowej Ibuk. Znajdziecie tam najróżniejsze książki online: https://www.ibuk.pl/ . Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 15 Lip 2022, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście wolę komiksy w wersji papierowej - czytam głównie komiksy europejskie, a tutaj w przeciwieństwie do mangi bardzo liczy się kolor.

Kilka pozycji, ktore mogę polecić:

Thorgal - przepiękna kreska
Asterix i Obelix - dobrze mogą się bawić i dzieci i dorośli
jak również nasz polski Wiedźmin

Najwięcej nowości obecnie ma Egmont: https://egmont.pl/komiksy Zerknijcie sobie na ich stronę www.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group