Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Nie 17 Wrz 2017, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem wielką fanką salonu Agata - wyposażałam tam całe mieszkanie i nigdy nie miałam żadnych problemów. Ostatnio wybrałam świetną komodę do pokoju córki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cassie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2017, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urządzanie jest protrze, jesli mamy wystarczająco duzo srodków, by zrobic to kompleksowo. roziwazaniem sa meble na wymiar, jak w http://prestige.lodz.pl - kuchnie mi się tu podbaja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bellax
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wynajęłam mieszkanie od dobrego dewelopera. Wyszło na to, że Kraków to moje miasto. Znalazłam tu całkiem dobrą ofertę wynajmu mieszkań. Zarówno luksusowe pojedyncze lokale. Luksusowe mieszkania. Na tanim wynajmie kończąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mall
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 24 Paź 2017, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli urządzamy dom lub mieszkanie, to musimy pamiętać żeby zacząć od dobrego wykończenia. Dlatego ważne są dobrej jakości okna , które zatrzymają ciepło w waszym domu. Takie okna w swojej ofercie posiada firma http://www.artservice.pl/detal/pl/detal/okna,438.htm .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 26 Paź 2017, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajcie o kuchni i jadalni. Odpowiednia zastawa stołowa to podstawa szczególnie przy świetach rodzinnych i odwiedzinach gosci. Polecam zajrzeć na hefra.pl po fajne i eleganckie produkty. Mają spory wybór takich rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 27 Paź 2017, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie także co oferuje wam sklep https://www.bentlex.pl Jest to dystrybutor koszy na śmieci. Może takie znajdą rozwiązania w waszych domach? Nie są to zwykłe kosze, otwierają sie one bezdotykowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Wto 31 Paź 2017, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno spodoba Ci się coś w tym stylu https://obrazoteka.pl/dekoracje/obrazy-brazowe-czekoladowe-sepia/ Dodatki są bardzo ważne w mieszkaniu, warto poświęcić im trochę czasu na dobranie i rozplanowanie odpowiednich miejsc gdzie będą wisieć, mowa tutaj o obrazach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 8 Lis 2017, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble to nie wszystko - dobrze jest również zadbać o oryginalne dodatki, które dodadzą wnętrzu naszego mieszkania charakteru. Szukając niebanalnych akcesoriów warto zajrzeć na http://www.greenmood.pl/akcesoria/obrazy/ - firma zajmuje się produkcją akcesoriów z wykorzystaniem mchu (chrobotka reniferowego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majaturchan
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam wnętrza nietypowe, industrialne, lekko surowe, minimalistyczne, jednak z lekkim akcentem, który wnętrzu nada charakter. Zastanawiam się nad wykończeniem mojego salonu, kupiliśmy mieszkanie, ale zanim będziemy mogli go urządzać to jeszcze kilka miesięcy - odbiór dopiero na wiosnę. Jednak już myślę, kombinuję, szukam. Zakochałam się w płytkach drewnopodobnych i takich, które przypominają beton. Sami zobaczcie, szczególnie te zdjęcia po lewej stronie http://mirad.pl/plytki-ceramiczne/ariostea/ Czy jak wykończymy salon, przedpokój i łazienkę w takim stylu to będzie dobrze to wyglądać? Moja wizja to płytki na podłogę albo te przypominające beton albo drewno (choć skłaniam się ku betonowi), do tego białe meble, białe puchate dywany i dodatki w wybranym kolorze dla ocieplenia. Wydaje mi się że to takich wnętrz pasują duże, kolorowe obrazy na ścianie. Co sądzicie o takim pomyśle? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszpog
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: Pią 17 Lis 2017, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o fototapetach na wymiar? Ja właśnie poszukuję sprawdzonych metod na odświeżenie mieszkania... Czy na przykład te fototapety na wymiar są ok?
_________________
Żyjąc, jednocześnie pielęgnujemy w sobie śmierć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 122 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group