Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czysta cera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie od kosmetyków zależy stan naszej skóry. Organizm to bardzo skomplikowane mechanizm. A tajemnica zaskóników, pryszczt i innych badziewiów na twarzy bierze się z wewnątrz ciała. Naukowcy jeszcze tak mało wiedzą, tym bardziej że każdy człowiek jest inny i ma inne cechy i podatność na choroby.
Myślę że dobrym tropem jest odpowienia dieta. Zdrowe odżywianie, sport, unikanie stresów (choć w dzisiejszych czasa wiadomo, jest to trudne).
Dobrze jest wykonać gruntowne badania. Wiele problemów bierze się z problemów hormonalnych. Ogólnie to zagadnienie jest bardzo trudne.


Jest też taka sprawa że należy odróżnić rzeczywiste i poważne problemy skórne od chorobliwego idealizowania, bo są dziewczyny które by chciały mieć idealną cerę. Taką samą jak cera retuszowanych modelek na zdjęciach - cera która wiadomo że w rzeczywistości nie istnieje..
W człowieku zawsze będą jakieś przebarwienia, czy faktura widocznych porów skórnych i jest to naturalne. Nie rozumiem tego uciekania od realizmu w reklamach. Przecież nie jesteśmy androidami, czy manekinami, ale prawdziwymi ludźmi z krwi i kości. No ale pewnie zboczyłam z tematu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 1 Lip 2017, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku problem leżał właśnie w gospodarce hormonalnej ;/ Ewidentnie ginekolog nie spasował środków antykoncepcyjnych z moim układem. ostatecznie skończyło się na tym, że zdecydowałam się na wybór wkładki hormonalnej levosert która uwalnia tylko jeden hormon i działa domiejscowo przez co nie ingeruje w dużym stopniu w nasz organizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inteligentna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 8 Sie 2017, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dbam o cerę, staram się robić wszystko co mogę, ale nie mogę się pozbyć opryszczki z moich ust. Znaczy zwalczam ją endvirem, ale zdrowo się odżywiam i ćwiczę. Nie wiem skąd się ona pojawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 11 Sie 2017, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o taką cere też trzeba odpowiednio dbać. Chce żeby moja cera wyglądała na gładką , dlatego chce zainwestować w nowe pędzle do makijażu. Znajoma poleciła mi te https://puderek.com.pl/90_sunshade-minerals . Tylko nie wiem, który z zestawów bedzie najbardziej odpowiedni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 7 Paź 2017, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważny jest demakijaż i oczyszczanie twarzy, nie powinno się spać w makijażu. Teraz czytałam że te wody micelarne są świetne do oczyszczania, koleżanka tez mi o tym mówiła bo ona takiej używa https://decleor.pl/kojaca-woda-micelarna/ i jest bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 9 Paź 2017, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta.nowaczek napisał:
Jest też taka sprawa że należy odróżnić rzeczywiste i poważne problemy skórne od chorobliwego idealizowania, bo są dziewczyny które by chciały mieć idealną cerę. Taką samą jak cera retuszowanych modelek na zdjęciach - cera która wiadomo że w rzeczywistości nie istnieje..
W człowieku zawsze będą jakieś przebarwienia, czy faktura widocznych porów skórnych i jest to naturalne. Nie rozumiem tego uciekania od realizmu w reklamach. Przecież nie jesteśmy androidami, czy manekinami, ale prawdziwymi ludźmi z krwi i kości. No ale pewnie zboczyłam z tematu...

Rozumiem o co Ci chodzi. Już nawet kupując telefon, aparat ma filtr wygładzania twarzy. Wszędzie gdzie się nie popatrzy czy w gazetach, czy zdjęcia na fb, czy w telewizji wszyscy wygładzają się lalki porcelanowe. Trochę straszne. Ale tak naprawdę nie trzeba dużo aby mieć ładną cerę. Najważniejsze to demakijaż a potem dobre oczyszczenie i nawilżenie. Ja na przykład pomagam sobie szczoteczką do oczyszczania twarzy Reveal FC1000 dzięki której moja skóra zrobiła się gładsza, a kremy lepiej się wchłaniają. Pory też stały się mniej widoczne. Tylko jak ze wszystkim trzeba pamiętać, że nie jest to urządzenie cud i bez systematyczności nie osiągnie się aż tak spektakularnych efektów język
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto 10 Paź 2017, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychylam się do opinii, że dużą rolę w pielęgnacji skóry odgrywa demakijaż i oczyszczanie. Bardzo dobre produkty w tym zakresie ma Eldan Cosmetics. Tutaj http://www.eldancosmetics.pl/ można zobaczyć. Dobry tonik, mleczko itp. + jego regularne stosowanie to gwarancja sukcesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pią 13 Paź 2017, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczyszczanie to podstawa. u mnie do jakiegoś czasu kończyło się niestety tylko na demakijażu - w ogóle kroki pielegnacji cery byly dla mnie czarną magia... no ale troche sie pozmienialo i zaczelam sie interesowac tematem uśmiech dziewczyny, a czy slyszalyscie kiedys o kosmetykach z weglem aktywnym? tutaj czytam ze http://www.vichy.pl/blog/wegiel-aktywny-w-kosmetykach-jakie-ma-zastosowanie/vmag64578.aspx "oczyszczają pory skóry, ale także są antybakteryjne, przeciwzapalne, potrafią ukoić podrażnienia i są skuteczne w walce z przebarwieniami". stosowalyscie kiedys? naprawde tak fajnie dzialaja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam straszne problemy z cerą i od najmłodszych lat nie radziłam sobie z trądzikiem. Jakiś czas temu zaczęłam przyjmować hormony, zmieniłam też kosmetyki na naturalne. Twarz myję tylko czarnym mydłem savon noir, to naturalne mydło wykonane z oliwek, znajdziesz je między innymi w sklepie Puderek: https://puderek.com.pl/surowce-kosmetyczne/2504-nacomi-czarne-mydlo-100-naturalne-100-ml.html. Od kiedy zmieniłam kosmetyki na ekologiczne, widzę znaczną poprawę. Nigdy nie będzie idealnie ale moim zdaniem skóra stała się gładsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalarepa150
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to się czysta cera zrobiła po antykoncepcji Very Happy Stosuję nisko hormonalną vines, ale nigdy bym nie pomyślałam, ze taka buźka gładka mi się zrobi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 15 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group