Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

casting creme gloss 1021 - farbować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 15 Kwi 2017, 10:54    Temat postu: casting creme gloss 1021 - farbować? Odpowiedz z cytatem

Chciałabym rozjaśnić włosy, nigdy nie robiłam tego sama i nie jestem pewna czy dobrze dobrałam kolor. Jestem szatynką więc zakładam że ten kolor nie będzie trudny do uzyskania ale na wszelki wypadek zapytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2017, 19:25    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Tu się zgodzę. Ten casting creme gloss 1021 będzie idealny do rozjaśnienia twoich włosów i będziesz mogła cieszyć się pięknym kolorem uśmiech Ja od jakiegoś czasu tylko ten odcień wybieram i nie potrafię się nim znudzić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sob 7 Paź 2017, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka fajna stronka na której można dobrać odpowiedni dla siebie odcień farby http://www.garnier.pl/koloryzacja/piekno/gama/olia/znajdz-odcien Moim zdaniem fajne urządzonko, bo tak na chybił trafił można nie trafić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu wolałabym iść do dobrego fryzjera. Ja koloryzację od roku już wykonuję w salonie In Harmony i jeszcze ani razu nie zawiodłam się na doświadczeniu dziewczyn uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froztiee
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 27

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kazdy w mieście ma ten salon... wiesz o tym ;//// ?
_________________
sunflower
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulis
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw 23 Lip 2020, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie wiadomo jak Twój włos zareaguje, jak absorbuje farbę, czy zaraz nie zmieni koloru po 3 myciach, zy dobrze ją sobie nałożysz sama w domu (może pomoc koleżanki by się przydała oczko ) ale fakt ja już fryzjerom nie ufam, oni w końcu też z farbami eksperymentują a różńie to wychodzi i jeszcze grube pieniądze za to liczą więc sama też w domu zaczęłam testować różne farbki, tą jeszcze nie rozjaśniałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group