Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Suknie ślubne 2016 Fryzury ślubne 2016 Suwaczki na PULPIT WINDOWS Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kto wybiera pierścionek?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gustavo
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 31 Sie 2017, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy bym nie dał kobiecie wybrać pierścionka, w ogóle jej o tym mówił xD W moim przypadku to poszedłem z matką mojej kobiety do jubilera i pomogła mi wybrać pierścionek. A potem umówiłem się z nią w naszej ulubionej kawiarni. Niczego się nie spodziewała Very Happy
E-kwiaty
gaduła
gaduła

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest to jakiś pomysł, bo mama Twojej wybranki mniej więcej zna gust swojej córki i wie co jej się spodoba. Z drugiej jednak zawsze można się jednak przeliczyć Wink
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1krupa
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-kwiaty napisał:
Zawsze jest to jakiś pomysł, bo mama Twojej wybranki mniej więcej zna gust swojej córki i wie co jej się spodoba. Z drugiej jednak zawsze można się jednak przeliczyć Wink

Można też dyskretnie podpytać dużo wcześniej czy podobają ci się może takie i opisać
future-bride
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 6 Paź 2017, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trochę swojemu mężczyźnie zasugerowałam wybór pierścionka zaręczynowego, a bardziej firmy gdzie widziałam przepiękne uśmiech Zobaczcie same:
http://www.michelson.pl/pierscionki-zareczynowe-1-html/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70
Strona 70 z 70

Skocz do: