Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Demakijaż
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MrJanina
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o sytuacjach, że panny młode zostawiały makijaż na kolejny dzień, lekko tylko pudrując twarz, żeby zakryć ewentualne braki podkładu, które zostały na poduszce... Koszmar, nie wyobrażam sobie. To dopiero muszą być podrażnienia - po niezmyciu makijażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie demakijaż to podstawa każdego dnia, nie zasnełabym w makijażu. Teraz na https://kontigo.com.pl/twarz/oczyszczanie-i-demakijaz/pianki-i-zele-do-twarzy.html zamówiłam sobie parę nowości kosmetycznych do oczyszczania twarzy, zobaczymy jak się sprawdzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 22

PostWysłany: Pią 29 Wrz 2017, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że jakiś płyn micelarny wystarczy i faktycznie dobre nawilżenie, żeby przez te parę godzin, co człowiek śpi, chociaż trochę się wchłonęło. No i rano zimne łyżeczki pod oczy Very Happy jakkolwiek to brzmi, ale wtedy cienie trochę znikają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duduo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 11

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monika90 napisał:
Dla mnie demakijaż to podstawa każdego dnia, nie zasnełabym w makijażu. Teraz na https://kontigo.com.pl/twarz/oczyszczanie-i-demakijaz/pianki-i-zele-do-twarzy.html zamówiłam sobie parę nowości kosmetycznych do oczyszczania twarzy, zobaczymy jak się sprawdzą


Ja tam nie raz zasne z makijażem i w sumie to nie jest tragicznie ;p
_________________
Jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze sukienki na śląsku wejdź na moda ślubna śląsk a Przekonasz się że mamy najlepsze modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

demakijaż jest niezwykle istotny dla zdrowej cery



directory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto 19 Lut 2019, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze sprawdzi się demakijaż olejkami . Widziałam ciekawe propozycje na https://jejustore.pl/sklep/krok-pielegnacji/demakijaz-olejkiem/ . Myślę, że spodobają Ci się na pewno pod wieloma względami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak uśmiech ja polecam bardziej płyny, toniki niż kremy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro 24 Cze 2020, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was stosował preparaty na bazie aloesa do oczyszczania twarzy i pielęgnacji ciała? Ja widziałam ciekawe produkty, suplementy, napoje na bazie aloesa na http://najlepszyaloes.pl i zastanawiam się nad takim zakupem. W moich okolicach nie ma w sklepach aż tak bogatego wyboru jak w tym sklepie internetowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie 31 Lip 2022, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie tą wegańską linię kosmetyków Blue Matcha? Mają znakomite kosmetyki do pielęgnacji twarzy, fajne nawilżajace . Mam właśnie od nich rewelacyjny płyn micelarny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group