Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnes.Toma
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 29

PostWysłany: Pon 23 Lis 2015, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy wesele "po chmurką" w okolicach Poznania. Czy ktoś z Was móglby nam polecić takie miejsce? Może istnieje takie, gdzie w razie niepogody można będzie np. przejść do sali? Podpowiedzcie proszę, jakie miejsca można jechać i obejrzeć?No zależy mi na tym, żeby jednak nie zbierać z trawnika przemoczonych obrusów, winetek, kotletów i bukietówuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roksana1912
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Mar 2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np. wyprawiałam wesele w hotelu i wszystko było super jedzenie, szef kuchni, sala, ale nie pomyślałam wcześniej, że przydało by się mieć też jakiś piękny ogródek, a tam nie stety nie było na to warunków. Na szczęście dla nich co trochę żałuję, że nie poczekaliśmy, bo otworzyli klub, gdzie na dachu ponoć mają ogród. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Wto 17 Maj 2016, 11:45    Temat postu: Sala Odpowiedz z cytatem

Wybór sali, to trudne zadanie. Jak dla mnie ogród to podstawa, szczególnie wiosną i latem. Polecam http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/jak-wybrac-sale-weselna - ciekawe porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frank00
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 20 Mar 2017, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwracam uwagę na to, aby można było wyjść z sali i można było coś zobaczyć ,a nie same ulice na około.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 6 Lip 2017, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie największą uwagę trzeba zwrócić na to, czy na sali nie ma kolumn, które ograniczają zakres ruchów gości i ktoś mógłby w nie przydzwonić... Byłam na weselu mojej przyjaciółki, no i sala była mało praktyczna, ale za to mieli piękne krzesła podobne do tych. No co jak co, ale wesele to jej się udało.

Warto tez zwrócić uwagę na to, czy pracują tam młodzi ludzie, bo z pewnością wyjdzie nam to lepiej, jeśli będą to młode, energiczne osoby, które szybko uwiną się z każdym problemem uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolineek
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia.Skrzypiecka napisał:
Według mnie największą uwagę trzeba zwrócić na to, czy na sali nie ma kolumn, które ograniczają zakres ruchów gości i ktoś mógłby w nie przydzwonić... Byłam na weselu mojej przyjaciółki, no i sala była mało praktyczna, ale za to mieli piękne krzesła podobne do tych. No co jak co, ale wesele to jej się udało.

Warto tez zwrócić uwagę na to, czy pracują tam młodzi ludzie, bo z pewnością wyjdzie nam to lepiej, jeśli będą to młode, energiczne osoby, które szybko uwiną się z każdym problemem uśmiech


Hehehe, to nieźle, nie pomyślałabym .
_________________
Serdecznie polecam Suknie ślubne będzin phpBB! Najlepszy wybór na śląsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala to pierwsza rzecz jaką się rezerwuje. Polecam nie zwlekać ale rezerwować jak najszybciej bo jeśli się obejrzycie zbyt późno to wszystkie najciekawsze sale weselne będą już zarezerwowane. Szczególnie jeśli wesele jest większe ( na 200 osób).

Polecam zajrzeć tutaj:
https://www.saleweselne.com/

Na portalu jest lista obiektów w większości miast Polski. Można również poczytać opinie osób, które wyprawiały tam wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aga33
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto 16 Sty 2018, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że naprawdę całkiem przydatne są te porady i sugestie oczko Dzięki wielkie uśmiech
_________________
Wstyd mi się do tego przyznać, ale mało kto dorówna mi w chytrości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Mar 2018, 14:36    Temat postu: Sala weselna Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dodatkowo można jeszcze zwrócić uwagę na to, aby sala nie była za mała. Ważne żeby ludzie mieli dużą swobodę ruchów podczas tańca, ale nie tylko, przy stole również przyda się więcej miejsca, aby można było swobodnie wysunąć krzesło i stać/tańczyć/skakać podczas biesiady oczko





_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto 29 Maj 2018, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na sprawdzoną wcześniej salę, w której moja siostra też robiła wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Nasza sala mieści się na Zamku w Janowie Podlaskim, okolica jest bardzo klimatyczna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group