Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki prezent dla dziecka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia35
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 3 Paź 2017, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dziecko jest odpowiednio duże lepiej nie zawracać sobie głowy zabawkami i gadżetami, natomiast zabrać je w miejsce, gdzie będzie mogło liczyć na moc silnych wrażeń. Proponuję http://stanicanaborowo.pl/ to strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Pon 13 Lis 2017, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już prezenty mikołajowe, czy dopiero planujecie co kupić? Ja w ty roku zapobiegawczo postanowiłam wcześniej zrobić zakupy prezentowe, w końcu listy do Mikołaja zostały napisane już na początku listopada uśmiech Mogę podpowiedzieć fajną opcję, na www.listymikolaja.pl można kupić spersonalizowany list od Mikołaja z pieczęcią albo zamówić wideo, gdzie Święty zwraca się bezpośrednio do malucha, sądzę, że to niezła atrakcja dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polcia22
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody zamówił sobie w liście do mikołaja koszulkę Messiego. W tym roku czeka go niespodzianka, bo do prezentu będzie dołączony List OD Mikołaja uśmiech Dopiero w tym roku znalazłam tutaj https://www.listymikolaja.pl/ . Super sprawa! Dla takiego dzieciaczka wyjątkowa chwila. Jest kilka opcji takiego listy, możecie wybrać jaki chcecie a nawet jeszcze go edytować. Och czuć że święta się zbliżająuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 26 Lis 2017, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde dziecko uwielbia pluszaki więc takie prezenty sa zawsze trafione. Jesli szukasz czegoś nietypowego to polecam Ci sklep galeria bukowski - zwierzęta pluszowe możesz u nich kupić w sprzedaży stacjonarnej (sklep na Siennej w Krakowie) lub przez stronę internetową. Ja u nich zamawiałam pierwszą przytulankę dla synka. Zabawki wykonują ręcznie z bardzo dobrych, atestowanych materiałów. Misie, lalki, pluszowe zwierzęta nie strzępią się więc nie musisz się obawiać, że dziecko zadławi się kawałkiem futerka pluszaka. Mój syn uwielbia swojego misia i nigdy się z nim nie rozstaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcel3
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde dziecko lubi zabawki uśmiech Dobra zabawa to nie tylko rozrywka dla dziecka ale i możliwość rozwoju. Ja najczęściej kupuję przez internet, a najchętniej w sklepie Cobi. Mają świetną ofertę, ogromny wybór i bardzo dobrą jakość. Ostatnio zamawiałam dla młodszego syna coś takiego https://cobi.pl/pojazdy/cars/zlomek-zdalnie-sterowany-cars-3-,art,10571.html i uwielbia swoje nowe autko oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 21 Gru 2017, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moój syn akurat za pluszakami nie przepada. Ma 3 latka i w swoim pokoju tylko jedną maskotkę, która i tak bardziej jest ozdobą niż zabawką uśmiech Za to uwielbia wszystko co związane z transformersami uśmiech Dlatego w tym roku dostanie od Mikołaja figurkę Transformers Autobot Drift https://www.51015kids.eu/transformers-autobot-drift-2y33bw. Zobaczyłam ją przez przypadek w reklamie 5.10.15 i od razu wiedziałam, że muszę mu ją kupić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pią 29 Gru 2017, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiam się nad czymś takim dla swojego dziecka http://techfresh.pl/jaki-smartwatch-dla-dziecka-ranking-5-najlepszych-modeli/ Chcę aby już pomału przyzwyczajało sie do nauki zegarka i używania go w życiu codziennym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodsze dzieciaki na pewno warto zabrać w jakieś ciekawe miejsce. My wybraliśmy się do sali zabaw, gdzie młody mógł się wybawić za wszystkie czasy uśmiech Na stronie https://www.incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/ można zobaczyć jak to wygląda na żywo. Moim zdaniem warto, szczególnie jeśli ma to być prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama mam dylemat co kupić dziewczynce na roczek. jakoś nie mam pomysłu a wiem że najlepiej sprawdzały by się zabawki wczesnorozwojowe. Może polecicie fajny sklep z taki mi zabawkami ? Bo szukam i szukam i jedynie tu kilka propozycji mi się spodobało https://www.tu-mamo.pl/15-zabawki-wczesnorozwojowe maja zabawki kontrastowe, i myslicie że taka będzie najlepsza dla takiego szkraba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 19 Lis 2018, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwójke małych dzieci i ostatnio natrafiłem na bardzo interesującą strone, gdzie znalazłem róznego rodzaju akcesoria i zabawki dla dzieci, np. pościel dla dzieci. Moim zdaniem ich oferta jest bardzo dobra, wiec z pewnoscia znajdziecie cos dla swojego dziecka. Pozdrawiam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group