Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Meble i dodatki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szlachetna
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 18 Lip 2017, 11:26    Temat postu: Meble i dodatki Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie
Jesteśmy z mężem świeżo po ślubie i planujemy urządzić nasze gniazdko, kupiliśmy już designerskie meble teraz czas na dodatki, gdzie warto się wybrać na zakupy? Chyba że lepiej zrobić zakupy w takim sklepie online https://malodesign.pl/pl/meble-designerskie-outlet/ jak sądzicie? Są tu ciekawe oferty outletowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mokka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa tu o meblach, to polecam krzesła http://mextra.pl/ bardzo fajne stylowe, i w dobrej cenie. trochę takie bankietowe, ale do naszego wnętrza w stylu angielskim wpasowały się idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sob 30 Wrz 2017, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o meble to ja na pewno polecam zajrzeć do tego https://www.meblosklep.pl/ sklepu. Mają tam niesamowicie ładny asortyment w przystępnych cenach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jeśli chodzi zaś o dodatki jest wiele sieciowych sklepów, które mają bardzo ładne dekoracje w przystępnych cenach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 3 Paź 2017, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają meble z Jyska. I cenowo też są korzystne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alessandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2017
Posty: 9
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto 3 Paź 2017, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dodatki to mi podoba się wszystko co wykonane z naturalnych materiałów takich jak kamień czy drewno uśmiech Moim zdaniem świetnie pasują do nowoczesnego wnętrza.
_________________
parapety z kamienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne oryginalne dodatki do domu znajdziesz tutaj www.mandihouse.pl mają tam meble i dodatki w różnym stylu , przepiękne rzeczy można wypatrzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Sob 21 Paź 2017, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja takich prawdziwych drewnianych mebli to nie lubie... zle sie w nich czuje sa takie potezne i przytłaczające. w moim stylu sa raczej nowoczesne rozwiazania - jasne, pelne swiatla. wlasnie jestem w trakcie aranzacji sypialni. zakochałam sie w tej kolekcji z salonu agaty https://www.agatameble.pl/kolekcja-corsica-do-sypialni jasne wnetrze z oryginalnymi kontrastami na scianach i w dodatkach - zdecydowanie to moj typ wnetrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszpog
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj sobie informacji na ten temat w Internecie. Z całą pewnością się coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym znajdzie uśmiech
_________________
Żyjąc, jednocześnie pielęgnujemy w sobie śmierć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Czw 16 Lis 2017, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to w sumie kupowałam wszystko w jednym sklepie, sklepie internetowym. Było to bardzo wygodne, no i mogłam tak też sporo zaoszczędzić. Jednak jeżeli chodzi o kwestie dodatków i artykułów dekoracyjnych to polecałabym hurtownie PM-M tam znajdziecie tego całe mnóstwo, łacznie z kwiatami sztucznymi, bukietami i doniczkowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Wto 2 Sty 2018, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu szukałabym mebli w sklepach online. Zaprojektuj swoje wnętrze i szukaj odpowiednich rozwiązań. A w sklepach online będziesz miała największy wybór - od meblościanek tego typu https://www.promyk-meble.pl/?pl_mebloscianki,21, po meble systemowe, które można fajnie wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group