Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Koszty wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arleta.nickiel
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oszczędności na ślub trudno zrobić, bo wszystko kosztuje w tysiącach. nawet głupie kwiatki 300zł....
_________________
Jeden z najlepszych Salon ślubny Katowice gdzie wybrałam swoją sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Pon 17 Lip 2017, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak, tutaj 300zł tam 200 i już robi się kwota, więc o oszczędnościach związanych z wydatkami ślubnymi możemy raczej zapomnieć. Z reguły budżet dopina się na ostatnio guzik oraz chwilę, często nam czegoś brakuje, wypadają niespodziewane wydatki. Trudno oszacować jakie będą koszty wesela tak na szybko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy kto jak widzi swoje wesele. Ja nigdy nie byłam za przepychem i rozmachem. Jak moja kuzynka wydała na wesele 30 tys, to wszyscy pukali się w głowę. Wole skromne uroczystości i mniejszą liczbę gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to wszystko dobrze pozbieracie to na pewno uzbiera się paredziesiąt tysięcy. Mi na szczescie pomagają rodzice. Moi daja 10 tys, od meza tez. Reszta zostaje na naszych barkach. Pewnie skorzystamy z pozyczki od https://mikrorata.pl . Bez tego byloby ciezko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jest zaoszczędzić na ślubie i przyjęciu weselnym. Jedyne co mogę poradzić to poszukać sali weselnej w której proponują rozsądne ceny, i wtedy różnica w cenie nawet 10 zł może zredukować koszty całego przyjęcia.
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
terissa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się 10 zł mniej od osoby przy ponad stu gościach weselnych robi całkiem sporą różnicę.
_________________
Wesela Nowy Sącz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto sfinansować wesele przy pomocy pożyczki prywatnej? Chciałbym skorzystać z portalu: https://monebay.pl/ i przy jego pomocy zebrać kwotę niezbędną do jego zorganizowania. Na stronie widnieje fajny kalkulator, umożliwiający wyliczenie wysokości raty i całkowitych kosztów pożyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej podczas organizacji wesele musimy liczyć się z dosyć wysokimi kosztami i ciężko mówić tutaj o oszczędzaniu, wręcz przeciwnie. To ma być Nasz dzień który potem będziemy miło wspominać do końca życia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 31 Gru 2017, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością sporym kosztem jest kupno alkoholu. Ja znalazłam stronę http://kredyteuro.pl/?p=172 , gdzie jest bardzo interesujący materiał poradnikowy. A przy okazji można znaleźć całkiem pokaźny wybór dobrej jakości alkoholi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FabrykaBizuterii
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 39

PostWysłany: Czw 4 Sty 2018, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat alkohol to tylko jeden z kosztów, zresztą wcale nie główny, równie drogo wychodzi tort czy samo wynajęcie sali weselnej. Alkohol który nam zostanie zawsze można przecież zwrócić do hurtowni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następny
Strona 50 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group