Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szkło hartowane czy folia ochronna?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 22 Sie 2017, 22:55    Temat postu: Szkło hartowane czy folia ochronna? Odpowiedz z cytatem

Szukając sposobu, dzięki którym mogłabym uchronić ekran swojego telefonu przed zniszczeniem, natrafiłam na sklep internetowy https://iscratch.pl/ oferujący swoim klientom szkła hartowane oraz folie ochronne. Które rozwiązanie jest trwalsze oraz bardziej zabezpiecza nasz telefon?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radek9191
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2017, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem fajny artykuł na ten temat: https://haalo.pl/blog/jak-chronic-ekran-smartfona-szklo-hartowane-czy-folia-zabezpieczajaca . Jeśli zależy Ci na ochronie - tylko szkło! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folia ochronna to dobry wybór dla osób z mniejszym budżetem, tych które chcą użyć folii jedynie jako dodatkowego zabezpieczenia dla swojego telefonu lub użytkowników smartfonów o wygiętym panelu. Szkło hartowane to z kolei idealne rozwiązanie dla osób chcących chronić swój smartfon w jak najlepszy sposób nie tracąc przy tym na komforcie jego użytkowania. Szkło hartowane wybrać powinny również osoby, które cenią sobie nienaganny wygląd swojego telefonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dietakatowice
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 3
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkło będzie o wiele trwalsze
_________________
Trening personalny Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tcarter
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Łask

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że szkło hartowane na pewno jest bardziej wytrzymałe. Pamiętajcie również o dobrze dobranej obudowie, która chroni telefon przed upadkiem. Nie wyobrażam sobie używać telefonu bez etui.
_________________
Etui do telefonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam sobie niedawno nowy smartfon i zaopatrzyłam go w szkło hartowane. Jednak stwierdziłam, ze mimo wszystko jeszcze bardziej muszę chronić swój telefon i zastanawiam się nad kupieniem jednego z tych etui https://www.taniomania.pl/t/lg-l-fino-etui . Jak na jagnięcą skórę to bardzo dobra cena, ale jeszcze nie wiem, czy takie wybiorę. A może Wy mi podpowiecie, jakie byłoby najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 17 Mar 2020, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tu oferta od https://etuistudio.pl/53-etui-na-samsung-galaxy powinna was zainteresować jeżeli szukacie etui, szkła hartowanego. Będziecie mogli znaleźć tu spory wybór takich rzeczy w różnych kolorach, motywach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 18 Mar 2020, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam folię ochronną i w sumie to wystarcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 7 Lip 2021, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkło hartowane i etui, nic więcej w sumie nie trzeba tak myślę. To powinno odpowiednio zabezpieczyć telefon. Też nie ma rzeczy niezniszczalnych, przekonałam się o tym. Muszę teraz szukać nowego telefonu. Myślę, że będzie to samsung a52 5g. Samsunga jeszcze nie miałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darialux26263
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 42

PostWysłany: Sro 14 Lip 2021, 0:00    Temat postu: Ochrona telefonu Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie telefonu zerknij do http://ver-tel.pl/. Mają duży asortyment w sklepie Very Happy Etui, szkła ochronne, folie ochronne itp. Na bank doradzą coś ciekawego i odpowiedniego w fajnej cenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group