Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Katering dietetyczny Gdańsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2016, 5:47    Temat postu: Katering dietetyczny Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie
chciałabym zrzucić kilka kg, czy któraś z Was korzystała z tego typu usługi?

I czy znacie jakiś dobry katering z Gdanska? Ewentualnie polecicie jakiegoś dietetyka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2016, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja totalnie nie miałam motywacji do chudnięcia.Wypróbowałam bardzo wiele przeróżnych diet. Ale potem wracałam do swoich starych nawyków żywieniowych. Bardzo trudno jest trzymać się diety kiedy się pracuje dziennie w biurze przez 8 albo 10 godzin bo niby co ze sobą zabierać do tego biura? ;/

Aktualnie zamawiam sobie katering dietetyczny i jest to moim zdaniem bardzo dobra opcja dla wszystkich zapracowanych. Przywożą mi dziennie 4 posiłki na cały dzień. Jedzenie smaczne i nie muszę się zastanawiać nad tym ile ma kalorii....Korzystam z tej firmy: http://foody24.pl/
Jest to firma właśnie z Gdańska. ............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stokrotka89
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Osiek

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2016, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gotowanie sobie na diecie to nie jest aż taka katorga, żeby nie dało się temu podołać, ale jeżeli ktoś ma fantazje i pieniądze to czemu nie. Plusy są takie, że zawsze masz podstawiony pod nos dietetyczny posiłek co pewnie znacznie ułatwia całą dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
topole100
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 31 Sty 2017, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że dobre na chudnięcie są owoce i warzywa oraz ciemne pieczywo. Trzeba unikać tłustych posiłków, a zamiast tego wybierać nabiał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam z WygodnejDiety i z czystym sumieniem mogę polecić ten catering. Ciekawe i smaczne posiłki, syte i urozmaicone więc się nie nudzą. Dzięki nim w końcu jem zdrowo i fit a przy tym nie chodzę głodna;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro 13 Wrz 2017, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przekonana, co do cateringów dietetycznych, nie wiem ile to daje, ale pewnie tanie to nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sro 5 Gru 2018, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie znacznie lepiej jest krozystać z oferty https://glodny.pl - możesz tu wybrać to na co masz ochotę i zamówić wtedy jedzenie. Najważniejsze to tak naprawdę regulaarnie się odżywiać i kontrolować to co sie je oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommmi67
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością przyda mi się to.
_________________
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie rozsądnej diety raczej niczym nie trzeba wspomagać, bo jest ona w stanie sama w sobie przynieść pożądane rezultaty. Jeśli nie wie ktoś jaka dieta będzie dla niego najlepsza, to najlepiej poczytac o diecie grejfprutowej https://omegatrade.pl/grejpfrut-na-odchudzanie-na-czym-polega-dieta-grejpfrutowa/ myslę że ta dieta w zaden sposób nie zaszkodzi bo przecież to owoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, co? Właśnie też ostatnio rozmyślałam o tych cateringach dietetycznych. Myślę, że faktycznie jest to świetny sposób, żeby nauczyć się zdrowo odżywiać i wartościowo. Wiele za tym zalet idzie- poprawa stanu zdrowia, lepsze samopoczucie, powrót do wymarzonej wagi. Dlatego przeglądam właśnie ranking cateringów dietetycznych https://dietly.pl/catering-dietetyczny/radom i planuje w najbliższym czasie do kogoś się odezwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group