Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie na makijaż ślubny w Łodzi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 9:16    Temat postu: Gdzie na makijaż ślubny w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Cześć. Czy ktoś tutaj może mi polecić dobrą kosmetyczkę z Łodzi? Chciałabym zapisać się na makijaż ślubny do jakiejś sprawdzonej osoby uśmiech
Powrót do góry
aldo10
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwie koleżanki.Prowadzą salon obsesion jedna jest kosmetyczką druga fryzjerką bardzo zdolne bestie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tala
Gość





PostWysłany: Nie 13 Gru 2015, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czesałam sie oraz malowałam w jednym tylko miejscu. Nie chciałam biegać w tym dniu po kilku róznych salonach. Wolałam jeden aby wszstko było zrobione na czas...
Mogę Ci polecić ten salon:
http://www.aspasja.pl/?59/stylizacja_slubna

Mają tam bardzo fajne pakiety ślubne. Płacisz raz oraz masz tam w jednej cenie fryzurę, makijaż, paznokcie oraz jeszcze zabiegi pielęgnacyjne ( wszystko zależy od pakietu). Miejsca nie znalałam wczesniej, poleciłą mi je koleżanka ale jestem bardzo zadowolona,ze się tam wybrałam. wesoły))
Powrót do góry
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon 11 Wrz 2017, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama się malowałam. Kluczowym kosmetykiem okazał się puder Tokyo z Bikora. Ładnie zmatowił moją cerę i na długo utrwalił makijaż. A co ważniejsze podczas zabawy nie musiałam co chwilę gonić do łazienki i poprawiać bo bardzo dobrze sobie radził całą noc a ja wyglądałam naturalnie i świeżooczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group