Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co myślicie o striptease ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patunka82
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Striptiz podczas wieczoru kawalerskiego to największa głupota, jaką można zrobić - pokazuje, że wcale nie zależy ci na tej osobie i że żałujesz tego, że odchodzi twoja wolność... porażka jak dla mnie. W życiu nie chcę mieć faceta, który w ten sposób chciałby spędzić wieczór kawalerski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 12 Lip 2017, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to zahacza o zdradę i lepiej ustrzegać się takich rzeczy, osobiście bym się źle czuł że brałem udział w czymś takim zaraz przed ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patunka82 napisał:
Striptiz podczas wieczoru kawalerskiego to największa głupota, jaką można zrobić - pokazuje, że wcale nie zależy ci na tej osobie i że żałujesz tego, że odchodzi twoja wolność... porażka jak dla mnie. W życiu nie chcę mieć faceta, który w ten sposób chciałby spędzić wieczór kawalerski.


Zgadzam się w 100%.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamila1
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sob 9 Wrz 2017, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jejku jakie kolezanki od razu zazdrosne smutny Niech sie chlopak wyszalejem i nawet pojdzie do burdelu jak mu sie podoba uśmiech Nie mam nic przeciwko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aparatka
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 7
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 25 Paź 2017, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałabym nic przeciwko, gdyby to było w klubie. tam są zawsze jakeiś zasady a dziewczyny najczęściej są na scenie, więc nie można ich zaczepiać, a popatrzeć to zawsze dla Panów jakaś rozrywka oczko absolutnie nie zgodziłabym się na taki pokaz w domu. to takie mało profesjonalne i tandetne - jakaś baba za 100 rozbiera się na środku dywanu w pokoju, gdzie ktoś dzień wcześniej jadł kotleta i oglądał mecz - absurdalne xD
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
Ania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Nie 5 Lis 2017, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem striptiz na tego typu wieczorach jest zbędny. Po co się później któraś ze stron ma denerwować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32
Strona 32 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group