Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

problem łóżkowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie. Jestem ze starszym od siebie partnerem o 10 lat. Czy to normalne, czasami ma problemy ze wzwodem i generalnie z erekcją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_a
Gość





PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
A ja mam takie pytanie. Jestem ze starszym od siebie partnerem o 10 lat. Czy to normalne, czasami ma problemy ze wzwodem i generalnie z erekcją?


A w jakim wieku jest Twój partner? Bo jeśli nie ma 60 lat to nie . Nie jest to normalne.Zawsze musi być jakiś powód a tego moze być bardzo duzo:
nieodpowiednia dieta
mała aktywność fizyczna
choroby
stres

Proponowałabym zrobić sobie badania ogólne, hormonalne.Moze włączyć do diety jakieś ziołowe suplementy na erekcję. Bardzo dobre działanie mają na przykład środki z żeń szeniem. Mozesz mu coś w tym stylu zaproponowac. Tylko delikatnie bo wiem z doświadczenia,że mężczyźni są bardzo przewrażliwieni na tym punkcie...
Powrót do góry
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 9 Mar 2016, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_a napisał:
jagnam napisał:
A ja mam takie pytanie. Jestem ze starszym od siebie partnerem o 10 lat. Czy to normalne, czasami ma problemy ze wzwodem i generalnie z erekcją?


A w jakim wieku jest Twój partner? Bo jeśli nie ma 60 lat to nie . Nie jest to normalne.Zawsze musi być jakiś powód a tego moze być bardzo duzo:
nieodpowiednia dieta
mała aktywność fizyczna
choroby
stres

Proponowałabym zrobić sobie badania ogólne, hormonalne.Moze włączyć do diety jakieś ziołowe suplementy na erekcję. Bardzo dobre działanie mają na przykład środki z żeń szeniem. Mozesz mu coś w tym stylu zaproponowac. Tylko delikatnie bo wiem z doświadczenia,że mężczyźni są bardzo przewrażliwieni na tym punkcie...


Potwierdzam. Warto jest zorientować się w czym jest problem. U mojego męża problem był głównie w stresie. Stresował sie w pracą i przez to w łóżku średnio mu wychodziło....

Pomógł mu srodek, który polecił u urolog, konkretnie Potency Therapy:
http://intymnosc.pl/potency-therapy-wzmocniona-kuracja-p-1645.html

Jest to ziołowy środek a lekarz stwierdził,ze nie ma sensu przyjmować leków gdy jest możliwość przetestowania jakie działanie mają te ziołowe preparaty. Okazał sie bardzo skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fluuksa
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2016
Posty: 149

PostWysłany: Sro 14 Cze 2017, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym wieku takie problemy to już norma. Na szczęście można się wspomagać. Tu sobie poczytajcie o różnych suplementach na potencję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaMarie711
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym związku zdarzają się różne problemy i nawet takie jak widać. Nie ma co się tego wstydzić i robić od razu jakąś wielką aferę z tego, trzeba to przyjać na spokojnie i powoli starać się temu zaradzićuśmiech Myślę, że główny problem może tkwić w psychice w takiej sprawie, no chyba że chodzi o kwestie fizyczne. Ale ja bym się może udała do psychologa. Pomaga na pewno w takich sprawach. W firmie Bezproblemowo mozecie nawet umowić się na konsultacje on-line, co jest bardzo wygodna opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Wto 31 Paź 2017, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ja też słyszałam o tej stronie bezproblemowo - sama wprawdzie nie korzystałam ale planuję zaproponować tego typu pomoc dla mojej siostry, która totalnie nie radzi sobie z życiem po ciężkim rozwodzie. Wiem, że na terapię w gabinecie psychologa się nie zgodzi a tu jednak może zachować pełną dyskrecję i anonimowość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewalambrych11
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 11 Gru 2018, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele przydatnych informacji znajdziecie na maxerekcja.pl To wręcz "encyklopedia" nt. życia seksualnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety taki problem to poważny problem. Faceci też bardzo często się tego wstydzą i ukrywają, ze coś jest nie tak. Mój mąż mi się przyznał niedawno, że od jakiegoś czasu ma taki problem i nie wie, co z tym zrobić. Poczytał opinie o Extreen - naturalnym suplemencie diety - na stronie https://mcaca.org/pl/shop/extreen/. Może mieliście doświadczenia z tym produktem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to by móc o tym rozmawiać ze swoim partnerem. Może wdała się wam już nuda do łóżka? Na pewno warto pomyśleć o jakichś gadżetach albo może o takim specjalnym masażu erotycznym? W salonie https://www.desertrose.pl wykonują tak zwany masaż Nuru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2020, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze gadżety a moze po prostu spontan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group