Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na prezencik?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mazanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 9:33    Temat postu: Pomysł na prezencik? Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że w internecie https://puzderko.pl/prezenty/ można wyrwać w dobrej cenie prezenty okazjonalne? Tyle, że gdzie takich szukac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rokos
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 7 Cze 2017, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj kupić jakiś dobry alkomat z sklep-alkomaty.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Pią 30 Cze 2017, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj szukać http://balomania.eu bo to są akurat pomysły dobre. Każdemu się spodoba, na serio, to akurat każdy lubi. : D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Torb200
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 13 Lip 2017, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...
_________________
Staraj się tylko pamiętać, co cię uszczęśliwia, dobrze? Nie okłamuj samej siebie tylko dlatego, że tak jest bezpieczniej. Rzeczywistość tak nie działa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwkaka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem po prostu trzeba zastanowić się co solenizantowi jest potrzebne. Ja na przykład zawsze stawiam na takie bardzo praktyczne rzeczy, których używa się na co dzień. Bo trudno, żeby one się nie spodobały i żeby ktoś się z nich nie ucieszył, bo w końcu w jakiś tam sposób odciążają budżet. Ja na przykład ostatnio siostrze kupiłam perfumy DKNY Woman i była bardzo zadowolona, bo własnie sama by się nie zdecydowała. Wiadomo zawsze są jakieś inne wydatki, a to dzieci a to coś do domu i często na swoje potrzeby to już może być za mało. A taki prezent na pewno ucieszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okazjonalnym ciekawym prezentem będzie na pewno fotoksiążka. Na myselfbook możesz wybrać odpowiedni szablon tematyczny, decydujesz o okładce, rodzaju papieru, sam wgrywasz zdjęcia i układasz według własnej koncepcji. Jest to prosty, tani a zarazem wyjątkowy pomysł na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Sro 30 Sie 2017, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wybierzesz coś stąd: hurtownia świec ozdobnych ? Mają ogromny wybór świec dekoracyjnych, więc każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie oczko Mi się najbardziej podobają świeczki kolorowe sówki pewnie niedługo do mnie trafią Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Sro 30 Sie 2017, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezenty dla kobiet, to stawiała bym na coś praktycznego, może golarkę damską, która zawsze się przydaje. Jeżeli nie wiemy jaką konkretnie wybrać, to tutaj znalazłam kilka porad do tego tematu https://www.morele.net/wiadomosc/golarka-damska-jak-wybrac-golarke-do-ciala/1665/ Warto dowiedzieć się kilku ciekawych informacji aby kupić najlepszą opcję, spełniającą nasze wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 31 Sie 2017, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jaki dokładnie prezent chcesz kupić, komu i na jaką okazję. Ciężko jest tak czegoś doradzić, nie mając tych wszystkich informacji oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie fajnym pomysłem na prezent jest obraz http://www.topprints.pl/obrazy-w-ramkach/kategorie . Sprawdzi się przy każdej okazji. Ja bardzo lubię dostawać elementy dekoracyjne. Mam ich u siebie mnóstwo oczko Wybór jest tak spory, że śmiało można wybrać coś co przypadnie do gustu każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 1 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group