Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konsultanci ślubni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 19 Lip 2017, 16:31    Temat postu: Konsultanci ślubni Odpowiedz z cytatem

Coraz bardziej modne jest korzystanie z konsultantów slubnych. Nie powiem bo to jest bardzo duże ułatwienie , gdy ktoś jest zabiegany i nic innego nie ma do roboty to może organizować wszystko sam ale korzystając z pomocy profesjonalisty nie mamy tyle na głowie. Jak sie zdecydujesz to tutaj http://zaprojektujwesele.pl/#kategorie mozesz znaleźć konsultatna ze swojej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darolka22
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Czw 20 Lip 2017, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda tylko, że koszty takiej usługi są dość wysokie. Choć przyznaję, że chętnie oddałabym organizację wesele w czyjeś ręce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja organizowałam wesela sama i co prawda było dużo bieganiny i załatwiania, ale dałam radę! Moim zdaniem szkoda pieniędzy... ale z drugiej strony kto bogatemu zabroni Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bez przesady, ogarnięcie wesela jest w zasięgu każdego. Przecież nie będę płacić specjaliście za wybór zaproszeń ślubnych. Bez przesady.
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oksimt
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw 3 Sie 2017, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc hej hej Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Palac-Romantyczny
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli chodzi o konsultantów ślubnych, to dobry pomysł jeżeli sami nie mamy czasu ani pomysłu na organizację przyjęcia i pilnowania formalności, wówczas takie usługi są naprawdę bardzo dobrą opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
śnieżka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje, że jak ktoś ma pieniądze na konsultanta, to może być fajna sprawa. Mnie bardzo stresuje organizowanie wszystkiego i jestem bardzo niezdecydowana smutny Dlatego myślę, że byłoby mi łatwiej, jakby ktoś większość zrobił za mnie, jednak no szkoda mi było funduszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group