Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

humanistyczny ślub

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 19 Sie 2017, 19:25    Temat postu: humanistyczny ślub Odpowiedz z cytatem

Niedawno natrafiłam na takie pojęcie jak ślub humanistyczny http://www.slubhumanistyczny.com/%C5%9Blub . Są firmy , które zajmują się organizacją tego typu ślubów i wesel. Na pewno taki slub ma wyjątkowy urok i nietypową oprawę. Zastanawiam się czy decyzja na taki slub to dobry pomysł. Co wy o tym sądzicie? cytuj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalkaWroc
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw 24 Sie 2017, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy ten ślub humanistyczny, pierwszy raz o nim słyszałam. Szkoda jednak ze w polsce nie jest to jeszcze uregulowane prawnie, ponieważ my myślimy ale tylko o ślubie cywilnym, tylko zależałoby nam na lepszej oprawie tego wszystkiego. Byłam na paru ślubach cywilnych i nie ma tam tego klimatu co w Kościele, tej wzniosłości, ale nie wiem na ile można ingerować w ślub cywilny, na ile urzędy pozwalają na zmianę itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izkaa88
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub humanistyczny to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej polecam artykuł: Ślub humanistyczny - co to takiego?
_________________
Kosmetolog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie GdzieWesele.pl znajdziesz najlepsze miejsca to zrobienia wesela. Bardzo duży wybór miejsc, oprawy muzycznej i graficznej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My natomiast też teraz powoli zajmujemy
się organizacją naszego ślubu i nawet zdecydowaliśmy się ostatecznie na wesele w plenerze . Jeszcze nie wiem do końca jak wyjdzie z organizacją, ale liczę - że jakoś pójdzie... Muszę w sieci poszukać inspiracji, pomysłów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto się zna na biznesie,wie, że gotowe spółki,to dzisiaj podstawa działania , zachęcamy więc do kontaktu z nami,jeśli zalezy Ci na czasie. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group