Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile za wynajem auta do ślubu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pannazuzanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może powiedzieć coś na temat tej firmy? samochod-weselny.pl Ktoś korzystał z usług? Bo ja się "napaliłam" ofertą i jestem bardzo zainteresowana, ale szukam osób, które mogłyby wystawić referencje. Pomoże ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 4 Kwi 2017, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie brałaś pod uwagi wynajmu samochodu bez kierowcy? Jest taka możliwość w przypadku tradycyjnych wypożyczalni.
Te większe wypożyczalnie mają wiele luksusowych limuzyn czy mniejszych sportowych autek.

Właśnie tak my zrobiliśmy. Początkowo zorientowaliśmy się ile kosztuje wynajem samochodu z kierowcą, uznaliśmy, że było to zbyt drogie. Potem wynajęliśmy samochód z wypożyczalni.

Fajne są czarne limuzyny, typu Mercedes klasy S. Coś takiego jak ten tutaj: https://www.primetaxi.pl/auto-do-slubu/


Ostatnio zmieniony przez jagnam dnia Wto 20 Cze 2017, 9:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Pon 19 Cze 2017, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czego dokładnie Pani szuka. Na przykład wynajem samochodu Lexus w Bydgoszczy http://auto-wynajem.net/cennik/ jest 299 zł za dobę + usługi kierowcy (ale zawsze można poprosić niepijącego gościa ) Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cassie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Nie 25 Cze 2017, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

auta mają różne ceny, można zdecydować się na cos mniej wyszukanego... np. z Autosmoka w Trójmieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska55
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 30 Cze 2017, 11:53    Temat postu: do ślubu Odpowiedz z cytatem

trzeba liczyć od 500 do 1000 zł uśmiech w zależności jakie mamy oczekiwania Very Happy

http://czarterpracowniczy.pl/ zajrzyj Cool Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tesciok
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 13 Lip 2017, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ceny to około 500 zł + jakieś dodatki
_________________
pożyczki przez internet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest co najmniej kilka opcji. Znajomy którzy jakiś czas temu brali budżetowy ślub, wynajęli zwykła taksówkę - był to Mercedes E klasy. Oczywiście wszystkie emblematy związane z taksówką zostały odklejone. Koszt to 100 zł + 50 zł wynajęcie przystrojenia.
Wynajęcie samochodu zabytkowego z lat 50-70 poprzedniego wieku, to większy wydatek. Od około 300-500 zł w górę.
Zawsze można pojechać do ślubu bryczką - nie wszędzie jest taka możliwość, ale pomysł wydaje się być fajny. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-wybrac-samochod-na-wesele/ - ciekawy artykuł na temat możliwości transportowych na czas wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia20
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 18 Sie 2017, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z usługi primetaxi.pl . Nie pamiętam już dokładnie, ile zapłaciliśmy za usługę, ale byliśmy zadowoleni. Do Kościoła podjechaliśmy pięknym mercedesem uśmiech Dotarliśmy szybko i w dużej wygodzie. Generalnie mogę polecić tę firmę. Można przydzwonić i zapytać o koszta wypożyczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maslerz88
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecić mogę firmę z Lipnika, wypożyczają ekskluzywne auta które na pewno się na ślub nadadzą. Najchętniej to bym wziął wszystkie trzy, bo wszystkie mi się podobały ale trzeba było coś wybrać i stanęło na białym BMW. Auto rewelacja, szkoda, że sam takim nie jeżdżę ale może kiedyś...kto wie. Zdjęcia samochodów jakie wypożyczalnia ma w ofercie są na facebooku -facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselnymarek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 13:25    Temat postu: Limuzyna w Gdańsku Odpowiedz z cytatem

Ja za wynajem limuzyny w Gdańsku dałem tylko 200 zł oczko Embarassed Razz Very Happy uśmiech Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 17 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group