Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

LIMUZYNY oferta
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pieknykrzysio
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sro 29 Lut 2012, 14:19    Temat postu: czym pojedziecie do ślubu Odpowiedz z cytatem

witam. ja do ślubu jechałam lincolnem 87 r. cena atrakcyjna. zapraszam na strone
www.carrington.wroclaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cookie23
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią 26 Lip 2013, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w Radomiu takie usługi oferuje ta firma http://www.limuzynyradom.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 14 Maj 2017, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałam takiego pecha, że w dniu ślubu popsuła się limuzyna, myślałam że już po weselu, prawdziwa katastrofa, ale na szczęście przypomniałam sobie, że niedaleko swoją siedzibę ma FastServ. Dosłownie uratowali moje wesele uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klisha
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie 13 Sie 2017, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Warszawy i zastanawiam się nad ofertą Sawa taxi. Mają taką opcję Sawa Premium. Ceny nie są bardzo wygórowane, oferują też przewóz gości. Mają ekskluzywne samochody, które mi odpowiadają uśmiech

http://sawataxi.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia20
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 18 Sie 2017, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam moi Drodzy, że wybór auto to jednak jest twardy orzech do zgryzienia. Ofert jest multum! Każda lepsza od poprzedniej! Dodatkowo nie wiadomo, czy zdecydować się na auto zabytkowe, czy nowoczesne.. za niedługo mój ślub i ja jednak zdecydowałam się na nowoczesnego mercedesa z firmy primetaxi.pl . Myślę, że będzie idealnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mroowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 23 Sie 2017, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej ludzie wybierają stare klasyczne samochody... mój luby, zażyczył sobie jechać do ślubu sportowym autem, pokroju lamborghini czy ferrari... nie powiem, nie jestem temu przeciwna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group