Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia ślubne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 19 Lip 2017, 16:36    Temat postu: Zaproszenia ślubne Odpowiedz z cytatem

Dostepnych jest wiele wzorów takich zaproszeń dlatego pewnie wybór jest taki trudny, Przy organizacji wesele nie tylko o zaproszeniach trzeba pamiętać ale też o wielu innych rzeczach takich jak fotograf czy samochód.Wszystko czego potrzebujesz możesz wyszukać tutaj http://zaprojektujwesele.pl/#kategorie . Zobaczysz jak bardzo ułatwi ci to calą organizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Wto 25 Lip 2017, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest bardzo duży wybór zaproszeń ślubnych dlatego warto wiedzieć czego się chce by nie szukać wśród tych, których nie bierzemy pod uwagę. Jeżeli szukasz ładnych zaproszeń to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich http://www.extrema.com.pl/oferta/6,zaproszenia-slubne.html ponieważ mają bardzo duży wybór zaproszeń w różnym stylu. Myślę, że każdy spokojnie znajdzie tam coś odpowiedniego i pasującego do tematyki ślubu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foto-white
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 39
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam https://amelia-wedding.pl/ piękne zaproszenie a do tego wygodnie zamawiasz przez internet i co najważniejsze krótki czas oczekiwania na realizację!
_________________
Szukasz fotografa na ślub - zerknij www.whiteberry.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że sporą ofertą mogą pochwalić się sklepy takie, jak ten. Duża oferta dodatków, zaproszeń, winietek... Wszystko może być spersonalizowane, więc dopasuje się do każdego rodzaju wesela uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaproszenia zrobiłam sama, kupiłam tylko piękny papier i elementy i wyklejałam. Strasznie to dużo radości daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pelkanat
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto 1 Sie 2017, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 2 Sie 2017, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tylko mamy odrobinę czasu oraz pomysł na to jak mają wyglądać nasze zaproszenia, to czemu nie i uważam że warto wykonać je samodzielnie, przy okazji nieco zaoszczędzimy. Jeżeli natomiast nie mamy czasu, to możemy spokojnie zdecydować się na już gotowy szablon zaproszenia , akurat tych nie brakuje.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiapolak
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście polecam zaproszenia ze strony https://stronawesela.pl/zaproszenia-slubne naprawdę świetne wykonanie, personalizacja, duży wybór motywów i szybka realizacja. Jakościowo fantastyczne. Ja byłam bardzo zadowolona! gorąco polecam! uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscar.mann
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Sty 2020, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię bardzo spersonalizowane zaproszenia. Wtedy można je sobie zostawić jako pamiątkę i przy przypadkowym znalezieniu powspominać na jaką okazję się je dostało uśmiech

___________
wywoływanie zdjęć poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group