Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tak to się zaczęło
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pikador
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 10
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 14 Lis 2016, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas było jakoś tak zwyczajnie. Poznaliśmy się po prostu na studiach. Wiadomo, jak ma się zajęcie w tych samych grupach to się przebywa z innymi ludźmi sporo czasu. Pomimo, że na pierwszym roku nie zamieniliśmy prawie ani jednego zdania to potem już jakoś na drugim wpadliśmy na siebie i zaczęliśmy się spotyakć. No i wychodzi na to, że już 3 rok po ślubie język
_________________
o szansy definiują nasze życia. Szewc bez butów chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
globus1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 28 Lip 2017, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym być szczęsliwa w sowim małżeństwie tak jak byłam szczęsliwa jak go poznałam;( ale tak nie jest
_________________
Gdzieś musi być granica błędów do popełnienia przez jedną osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PapaPatrycja
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne rzeczy Very Happy Very Happy ja swojego Adama poznałam w szkole tańca w Szczecinie, gdzie prowadziłam zajęcia z młodzieżą. I nagle pojawił się on ... wysoki blondyn, nieco zagubiony, ale bardzo zainteresowany. Powiedział mi że od dłuższego czasu tańczy i zainteresował się tańcem w Szczecinie odkąd się tu przeprowadził. Początkowo chciał zapisać się tylko na zajęcia, na dodatkowe indywidualne lekcje ale w efekcie .... jesteśmy razem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 8:54    Temat postu: randka Odpowiedz z cytatem

Z obecnym mężem poznaliśmy się przez internet przez portal tinder i po roku wzięliśmy ślub. Wszyscy moi znajomi się dziwili bo byłam nieśmiała i nie sądzili, że coś z tego wyjdzie a jednak. To dzięki mojej przyjaciółce która podsunęła mi artykuł ze strony https://urodaizdrowie.pl/tinder-idealny-dla-niesmialych i tak się zaczęło. Dzięki temu teraz jestem szczęśliwą mężatką a za dwa miesiące też mamą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gtykalos87
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 2 Cze 2022, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi was może ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jayda53
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 8 Cze 2022, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i mój mąż poznaliśmy się przez internet. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jesteśmy sobie pisani
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2022, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście od jakiegoś czasu korzystam z portalu https://randkujmy.no/. Szczerze mogę polecić go każdemu. Bardzo bezpieczne miejsce zrzeszające prawdziwych użytkowników. Daje możliwość dodawania profili do ulubionych, okazywania zainteresowania więc możesz się odezwać kiedy chcesz nie koniecznie od razu. Ja jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strona 35 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group