Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Nie 7 Maj 2017, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kremów przeciwzmarszczkowych - nie dajcie sie nabrać. Nie działają W każdym razie nie likwidują zmarszczek. Jak cos juz powstało, to jedynie chyba chirurg mógłby usunąć. Lata lecą i musimy się pogodzić z tym, ze skóra nie będzie juz nigdy wyglądać coraz mlodziej bez względu na to czym się posmarujemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 16 Maj 2017, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam Farmona Twarz Serum regenerujące do twarzy, jest bardzo dobre, kiedyś kupowałam je w aptece ale kosztuje tam ok.60 zł. Teraz zamawiam je z trena.pl i jest yańsze o jakąś dyszkę. Dodatkowo jest bardzo skutecznie. Nie jest przeciwzmarszczkowe tylko regenerujące co bardziej stymuluje niż zastępuje włókna kolagenowe które zanikają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaden krem nie skasuje zmarszczek , moze je nieco splycic, nawilzyc skore, ja kupowalam rozne, bardzo drogie, i tanie, ale stwierdzilam ze najlepsze sa maseczki np, ostatnio kupilam eveline sos maseczka kolagonowa 5w1 widze poprawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to regularnie stosuję dermokosmetyki lirene, skóra jest po nich dobrze nawilżona i ma świeży wygląd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkaf
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 32
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 1 Cze 2017, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od rodzaju cery. Jednak warto szukać idealnych rozwiązań samodzielnie, bazując na wiedzy specjalistów, albo z pomocą kosmetyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samossia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro 7 Cze 2017, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pielęgnacja twarzy jest bardzo ważna i to nie tylko przed ślubem, ale cały czas. Jak ja brałam ślub z moim mężem i jakoś 4 dni przed wyskoczyło mi najgorsze co może być...opryszczka na ustach. Mąż kupił mi endvir, pan w aptece bardzo go chwalił. I na szczęście miał rację i do ślubu mogłam już swobodnie pomalować usta i nie mieć żadnych śladów po opryszczce

Ostatnio zmieniony przez samossia dnia Nie 9 Lip 2017, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta.nowaczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2017
Posty: 48

PostWysłany: Wto 13 Cze 2017, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opryszki dosyć łatwo się pzobyć teraz dzięki chemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 3 Lip 2017, 15:08    Temat postu: Botoks Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem zdecydowałam się na dość odważny krok, czyli na botoks. Miałam trochę pierwszych zmarszczek a naprawdę chciałam się dobrze prezentować. Może to i fanaberia, ale jakbym miała drugi raz brać ślub to pewnie też bym się zdecydowała na zabieg.
Trafiłam do dobrego lekarza - Pani Żukowskiej. Najpierw poszłam dopytać na konsultacji czy warto i czy powinnam, wszystko mi opowiedziała a efekt był jak na botoks całkiem naturalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Lip 2017, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie problem z niekontrolowanymi wypryskami był zawsze. A najwięcej pojawiało się niestety zwłaszcza zimą. No dosłowny wysyp ;/ Oczywiście korzystałam z pomocy dermatologa, ale tak naprawde każda zmiana kosmetykow konczyla sie tym samym. Ale ostatnio kosmetyczka zwrocila mi uwagę, że chyba problem od samego poczatku lezy w zlej ocenie rodzaju cery. Ja zawsze bylam swiecie przekonana że mam cere tłusta, tymczasem okazuje sie ze raczej jest ona mieszana... Dodatkowo podczas oczyszczania zauważyła że sama albo robilam to niedokladnie albo pomijalam w ogole ten krok i rzeczywiscie tak jest! Dla mnie srodki do demakijazu rownaly sie tym do oczyszczania... i to jest blad. Podesłała mi link ze wskazowkami co robic i jak pielegnowac cere twarzy: http://obk.pl/prawidlowa-pielegnacja-twarzy-jak-ja-przeprowadzic/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 27 Lip 2017, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam niestety problem z rozszerzonymi porami. Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Ostatnio koleżanka podesłała mi link do oferty kliniki Derma-Clinic z Częstochowy: http://www.derma-clinic.pl/rozszerzone-pory.html. Myślicie, że to zadziała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 26 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group