Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

surdut angielski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sloneczko25
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie można kupić w salonie Evita, maja tam też mode meską to myślę żę warto tam też zobaczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 2 Paź 2017, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie pomyślałam, że można wykorzystać surdut angielski na ślub, a przecież prezentuje się naprawdę dobrze! Że też wcześniej na to nie wpadliśmy Very Happy Wiem, że garnitur smokingowy to nie to samo, ale tutaj można znaleźć całkiem fajne modele, więc myślę, że jeśli ktoś się zastanawia nad tańszą wersją, to można sobie obczaić Very Happy
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Paź 2017, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję odpowiedniego garnituru dla narzeczonego. Chodzi mi szczególnie o cos prostego, ale na stronach wybór jest ogromny. Koleżanka podrzuciła mi stronę i mówiła, że tam są najlepsze. Ktoś kupował z tej strony i może polecić. Zalezy mi, żeby garnitur był od Suitsquare, bo już kupowaliśmy od nich garnitur i świetnie leżał. Proszę o pomoc uśmiech

p.s. Nie wiem czy dobre miejsce na takie pytanie... Jeśli nie, to przenieście do innego wątku uśmiech
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Pon 17 Paź 2022, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę własny salon krawiecki i wiem jak ważne odpowiednie wyposażeniem, dlatego zdecydowałem się na zakup tanie renderki przemysłowe w sprawdzonym już sklepie. Moim zdaniem oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, każdy powinien decydować się na ubrania, które realnie do niego przemawiają. Widziałem za pośrednictwem strony https://lovekrakow.pl/aktualnosci/spodnie-meskie-jakie-rodzaje-wyrozniamy-poznaj-je-wszystkie_48470.html więcej informacji na temat męskich spodni. Co sądzicie o takich ubraniach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group