Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alergie u dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baya
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2017
Posty: 26

PostWysłany: Czw 29 Cze 2017, 10:08    Temat postu: materacyk Odpowiedz z cytatem

ALergia u maluszka to prawdziwy kłopot. Potrzebny będzie też specjalny materac, nasz synek od materaca miał najgorsze uczulenia. Teram mamy taki dla alergików Sensitive z Fiki Miki http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/. Jest już ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 14 Lip 2017, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja starsza córka ma obecnie alergie na pyłki. Objawia się to u niej wiecznym katarem, kichaniem Zachowuje się jak przeziębiona. Wybrałam sie z nią do rodzinnej po lek. Lekarz rodzinna doradziła Allegrę:
http://www.alergia-allegra.pl/alergia_u_dzieci.html

Pomaga, córka czuje się o wiele lepiej ( tak wiec prakycznie się z lekiem obecnie nie rozstaje).

Jeszcze planujemy zrobić odpowiednie testy alergiczne. Zastanawiam się jaki test wybrać. Myślicie,zeby zrobić sam oddechowy? Czy jeszcze dołożyć psa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 23 Lip 2017, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wśród użytkowniczek jest jakaś, która walczy z AZS? Szukam sprawdzonych środków, które pomogłyby mi zwalczyć to cholerstwo... Sama, dużo dobrego słyszałam o dermokosmetykach na bazie substancji organicznych, dostępnych w ofercie Febumed'u. Czy kiedykolwiek z nich korzystałyście i mogłybyście powiedzieć o nich nieco więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 24 Lip 2017, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dziewczynki obie mają AZS, starsza w dużo większym stopniu. W momencie gdy zmiany były już bardzo dokuczliwe, zwłaszcza na dłoniach pomagał krem cicaplast z la roche, drogie to to jak nie wiem (50zł) ale działało. Nie jest to kosmetyk typowy na AZS ani typowo dziecięcy ale u nas jako jedyny skuteczny. DO tej pory piorę w płynach dla dzieci i niemowląt (starsza m 6 lat) i do kąpieli tylko babyream z rosmana dla dzieci i niemowląt od 1 dnia życia. Żadnych płynów do robienia piany czy o zapachu coli, od razu po nich skóra się brzydka robi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariusz.nowak
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro 26 Lip 2017, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasza córka ma czasem takie białe plamy na języku ;( czyli język geograficzny;( nie wiem z czego
_________________
Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludka86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 31

PostWysłany: Sob 29 Lip 2017, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko alergik oprócz materaca piankowego powinno spać na bawełnianym prześcieradle oraz odpowiednim ochraniaczu aerosleep na materac. Główny argument to taki, że ochraniacz aerosleep bez problemu można prać w pralce w wysokich temperaturach. Co równie ważne ochraniacz jest barierą dla dziecka, nie dopuszcza do bezpośredniego kontaktu z materacem, który jest przecież pełen alergenów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga4002
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 6 Sie 2017, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, alergia u dzieci jest niesamowicie męcząca. Znam to od podstaw i z doświadczenia, bo moja trójka dzieci ma poważne problemy alergiczne. Szczególnie irytujący dla wszystkich jest katar. No ale co zrobić… Oczywiście byliśmy z tym u lekarza, stosujemy się do rad zawartych choćby tutaj http://wylecz.to/pl/dziecko/choroby-i-dolegliwosci/przewlekly-katar-u-dzieci.html i rzeczywiście trochę to wszystko pomaga, ale całkowicie wyeliminować problemu się chyba po prostu nie da. Trzeba z tym najzwyczajniej w świecie jakoś żyć.
_________________
Moją jedyną nadzieją na nieśmiertelność jest miejsce w twoich wspomnieniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vitusia
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 18 Paź 2017, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zainteresowała ostatnio róża choroba niestety, a nie piękny kwiat. Ma bardzo podobne objawy do alergii skórnej czytałam artykuł https://adamed.expert/roza-zarazliwa-choroba-skory-objawy-przebieg-i-metody-leczenia/ i teraz sobie przypomniałam, że moja babcia coś takiego miała. Wiedziałyście, że róża może być zaraźliwa?
_________________
botki baldowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pią 17 Lis 2017, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawde mówiąc nigdy nie słyszałam nawet o takiej chorobie ;/




my site
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pią 24 Lis 2017, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ma alergię na laktozę, ale to nie taki duży problem jakby sie mógł wydawać uśmiech nawet ser żółty je - https://zolte.hochland.pl/ bo hochland ma takie bez laktozy a zarazem bogate w wapń no i bez konserwantów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 16 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group