Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

księga weselna - podziękowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BlankaB
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 167

PostWysłany: Sob 19 Lut 2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, na allegro jest duży wybór, można spersonalizować sobie np. pierwszą strone, wpisać jakiś wierszyk itp. Razem z przesyłką można wybrać do 50 zł - naprawdę jest w czym wybierać
_________________


Miłość odkrywa się kochając…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takasobieja
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 11

PostWysłany: Pon 11 Lip 2011, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również planujemy zakupić taką księgę gości weselnych...
uważam, ze będzie to świetna pamiątka, No i miło będzie po jakimś czasie tak sobie usiąść i powspominać ten wyjątkowy dzień uśmiech A swoją drogą to ja również rozglądałam się na Allegro i faktycznie jest tam bardzo duży wybór uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artystka
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Lip 2012, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie znajoma namawia na bardzo elegancką księgę, gdzie na okładce jest mój tekst. Księga jest przepiękna, ale nie wiem czy nie za droga. 345 zł. To dlatego że z naturalnej skóry. Tyle, że tak sobie myślę, że oprócz wpisów gości, będę mogła wkleić tam zdjęcia z wesela.
Myślicie, że przepłacę? Doradźcie, proszę.
_________________
Wszystko lubię i niczego nie potrzebuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twojciech83
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 16
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 22:13    Temat postu: podziękowania Odpowiedz z cytatem

Zawsze można na ślub zrobić księgę jako obraz. Wystarczą ich podpisy i już będzie pamiątka

http://sklep-slubny.venarti.pl/27-slubne-ksiegi-gosci-albumy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 2 Lis 2015, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chyba na allegro już są gotowe jakieś wierszyki, które można wpisać do takiej księgi, żeby goście wiedzieli po co ta książka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysiasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią 20 Lis 2015, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad księgą weselną i wymyśliłam coś takiego:
ponieważ na moim weselu atrakcją ma być fotobudka z polaroidem, to chciałabym prosić, aby goście wpisywali się do księgi (każdy na osobnej stronie) i wkładali tam swoje zdjęcie zrobione w fotobudce. Oczywiście bez przymusu, jak ktoś nie chce foty, to nie zmuszę oczko Może obok położyć spinacze, aby każdy mógł to zdjęcie jakoś przypiąć do strony. Albo może wystarczy tylko wsunąć... Jak myślicie?

Co do podziękowań. My na pewno będziemy dziękować osobiście każdemu z rodziców, z jakąś mową. Żadne wierszyki, ale coś szczerego, prosto od serca. To w końcu nie ma być jakaś pokazówa, bo taki jest zwyczaj, ale coś co naprawdę sprawi przyjemność rodzicom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Lis 2015, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marysiasia napisał:
Może obok położyć spinacze, aby każdy mógł to zdjęcie jakoś przypiąć do strony. Albo może wystarczy tylko wsunąć... Jak myślicie

Spinacze to dobry pomysł, ale jeszcze lepsze byłyby specjalne przylepce dwustronne do wklejania zdjęć.
Przy fotobudce jest często ostra zabawa, jeśli ktoś z rozbawionych gości przypadkowo wysypie nie przyklejone zdjęcia, możesz ich już nie odzyskać.
Przylepce są tanie, sprzedają je w punktach foto.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kajab
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie 20 Gru 2015, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem wręczyliśmy rodzicom podczas piosenki albumy ze zdjęciami z naszej sesji narzeczeńskiej, a księgę gości stworzyliśmy w ten sposób,ze wydrukowaliśmy kartki wielkości wizytówek, w stylu naszych ślubnych zaproszeń, z napisem "Moja rada dla Was:...." i postawiliśmy skrzynkę,aby każdy wrzucił kilka słów od siebie oczko
_________________
Love & Lifestyle Photography
www.kajabalejko.com
https://www.facebook.com/balejkophotography/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 26 Maj 2017, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do księgi weselnej to myślę, że to świetny pomysł. Super pamiątka dla Młodej Pary oczko
Jeśli chodzi o podziękowania to ciekawym dodatkiem są podziękowania dla rodziców w formie filmu. Taki krótki filmik nie tylko wzruszy ale i rozśmieszy uśmiech

http://www.idmultimedia.pl/blog/milena-kuba-filmowe-podziekowanie-dla-rodzicow/
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mm-concept
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 36

PostWysłany: Pią 7 Lip 2017, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o podziękowania dla rodziców, to bardzo fajną opcją będzie fotoksiażka lub generalnie nasze zdjęcia w ramkach, dzięki czemu taka pamiątka przetrwa przez wiele lat uśmiech
_________________
www.mm-concept.pl - zaproszenia ślubne, dedykowane, zaproszenia, indywidualne zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group